Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 7 év járás után se összeköltöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

7 év járás után se összeköltözés, se eljegyzés. Normális ez?

Figyelt kérdés

Szerintem nem, de kivancsi vagyok a Ti vèlemènyetekre. Nem vàrhatok rà időtlen időkig, eltelik felettem az idő.

26/l



2017. aug. 29. 09:15
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
84%
Lehet babonás és fél a 7-es számtól :D Vagy nem is akar veled semmi komolyat és már csak megszokás? Te tudod a választ mi honnan tudnánk.
2017. aug. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a nem normális, hogy 7 éve jártok, de nem sikerült olyan bizalmi kapcsolatot kialakítanotok, hogy ilyen alapvető és természetes témákról egymással beszélgessetek. Ha 7 év után képtelen vagy felhozni neki az összeköltözés, a házasság témáját, ő pedig soha nem vetette fel magától, akkor ez valóban nem normális, és teljesen feleslegesen húzzátok egymás idejét.


Mi egy éve vagyunk együtt a párommal, ő 25, én 23, és már rengeteget beszéltünk az összeköltözés, az eljegyzés, házasság témájáról, mert fontos, hogy kiderüljön, melyikünk hogyan vélekedik erről, milyen elvárásai és igényei vannak, hogyan képzeli ezt az egészet, mik a hosszú távú terveink egymással. Ha ti nem beszélgettek ilyesmiről, az nem normális.

2017. aug. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Ebbol fogalmunk sincs, kik vagytok, milyenek a lehetosegeitek stb. Maximum altalanossagban annyit tudok elmondani, hogy idealis korulmenyek kozott en nem varok senkire 7 evet. Ket es fel, 3 a maximum amit varnek. Ha utana sem tudja vagy biztos benne, akkor isten vele.
2017. aug. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Azt mondja velem tervez, es velem szeretne mindig lenni... làtom,hogy szeret, ugyanakkor mègis kètsègeim vannak.
2017. aug. 29. 09:21
 5/40 anonim ***** válasza:
56%
Eljegyzés mondjuk engem nem foglalkoztatna, de az összeköltözés igen, főleg ennyi év után. Mi kb két év után költöztünk össze. 7 év után meg már 2 gyerekünk volt :)
2017. aug. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Nagyon fiatalon jottunk ossze. 17-18 evesek voltunk. Sokaig iskolaba jartunk ezzel is telt az ido.

Persze hogy beszeltunk mar mindenrol, eljegyzes hazassag gyerek osszekoltozes. De valahogy mègsem valosult meg eddig egyik sem.

Hibakert bocsi, telorol vagyok

2017. aug. 29. 09:24
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
De akkor már mindketten végeztetek a sulival, és dolgoztok teljes állásban, vagy mi a helyzet nálatok? Mik a körülmények? Szüleitekkel éltek mindketten? Ülj le beszélgetni vele arról, hogy úgy érzed, csak ígérget, és hogy veled tervez, csak üres kifejezés, mert nem tesztek semmit, nem léptek semmit.
2017. aug. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
84%
7 év rengeteg idő, ha eddig nem történt semmi, akkor itt valami baj van, ha te úgy érzed ő az aki kell neked egy életre ez fordított estben nem mondható ki 100%-osan ebben biztos vagyok. Tehát csak tényleg telik az idő és azt fogod észrevenni, hogy belemegy ebbe még 1-2 éved és ott maradsz egyedül szingli 30-asnak és az első "hülye gyerekbe" fogsz kapaszkodni, akit meglátsz, hogy vegyen el feleségül meg csináljon neked gyereket, sok nő ebbe esik bele a hitegetések által hidd el.
2017. aug. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Igen, szuloknel lakunk mind a ketten

Ő folyton az anyagiakkal jön, hogy mi ezt egyelőre nem engedhetjük meg magunknak hogy kulon menjunk (pedig 3x annyit keres mint en)

Nekem most lenne lehetosegem kulon menni egy panelba (orokoltem) es nem akar velem jonni...mondvan hogy nem bìrja a panellakàsokat es nem tudnank a kutyankat hovà tenni.

En màr laktam nàluk egy ideig, nem volt jo, anyja folyton kötöszködött es inkabb hazajöttem, de legalabb megpróbàltam.

Ő meg sem probalt nalunk lakni.

2017. aug. 29. 09:33
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez így csak időhúzás. Lehet, hogy 7-8 év alatt összejön neki egy saját csaladi házra, de várnal rá addig? (szerintem nem éri meg)
2017. aug. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!