Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem tudom elfogadni, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom elfogadni, hogy nem én vagyok az első menyasszonya. Normális?

Figyelt kérdés
Már 4 hónapja voltunk együtt a pármmal, amikor véletlenül a jegyességre terelődött a téma és kénytelen volt elmondani, hogy előttem 5 évvel volt egy menyasszonya, de végül felbontották a jegyességet. Nagyon rosszul esett, hogy nem mondta el első perctől, amikor az előző kapcsolatainkról beszéltünk, de gondoltam majd csak feldolgozom. Mert ha tudom ezt a legelején, nem biztos, hogy belemegyek a kapcsolatba. Azt állította, hogy számára jelentéktelennek tűnt és majd tervezte elmondani... Ez már egy éve történt, de egyre inkább nyomaszt a gondolat. Tudom, hogy hülyeség, de egyszerűen nem tudom elfogadni, hogy sem a páromnak, sem a családjának, barátainak, rokonainak nem lesz ugyanolyan az élmény, mint az első. És így számomra sem. Mintha veszítene a várázsából, értékéből. Szeretem a páromat, de ezt nem tudtam elfogadni, mert nem erről álmodtam, haanem arról, hogy elsők lehetünk egymás számára és olyan különleges lesz, mert annak kell lennie. Viszont ilyen okból kifolyólag szakítani őrültség lenne, azt hiszem. Ti mit gondoltok?

2019. jan. 14. 23:29
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
34%

Dobd ki a galádot! Megérdemli!!!

32/f

2019. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Ezt meg hogy érted?
2019. jan. 14. 23:40
 3/33 anonim ***** válasza:
95%
Te bolond vagy...
2019. jan. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy eljegyzés számára ilyen jelentéktelen, akkor a veled való eljegyzés is csak ennyit fog számára jelenteni?
2019. jan. 15. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 A kérdező kommentje:
Nem az eljegyzés a jelentéktelen, hanem márannyira megkopott Benne az emléke is, hogy nem tartotta fontodnak, hogy beszéljen róla.
2019. jan. 15. 03:03
 6/33 anonim ***** válasza:
89%

Szóval azért, mert szerencsétlennek volt egy ilyen döntése ezer éve, (még jó, hogy időben rájöttek, hogy nem akarják), akkor most bűnhődjön?

Nagyon gyerekes vagy, már ne is haragudj...

Egyáltalán téged megkért már? Mert a címből úgy tűnt, hogy igen, de amúgy meg nem

2019. jan. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
90%

Én nem is értem miért gondoltad,hogy majd 4 hónap után megoszt veled mindent az életéből.Általában az ember nem tudat a másikkal minden részletet már 2 hónap után.A másik meg hogy ez 1 éve volt,és azóta ezzel szívatod magad.Hihetetlen.Ráadásul egy 5 èvvel ezelőtti eljegyzés miatt.

Megkérte a kezed?Nekem nem az jött le az írásodból,tehát azon gondolkodni,hogy mi lesz majd felesleges.De ha nem tudod elfogadni,akkor szakítani kell,és keress egy szüzet,mert más pasi lehet nem jegyzett el senkit,de hulla szerelmes volt az előzőbe.

2019. jan. 15. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
73%
Kíméld meg magadtól,hagyd ott
2019. jan. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon túlmisztifikálod te ezt a jegyesség témát. Nem vagy te Disney hercegnő, gyere vissza a halandók közé. Az emberek hoznak döntéseket, amelyek később megbánhatnak, ilyen ez a jegyesség is. Ez az élet hozzázartozója. Ilyenen pörögsz, a jegyességig se juttok el, hála neked.

Inkább arra koncentrálj, hogy te legyél az utolsó párja, ne az első menyasszonya.



30N

2019. jan. 15. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
62%

Ő az a típus, aki szívesen dobálózik a gyűrűvel, aztán évekig nincs esküvő, és ennek szerinte semmi jelentősége.

Te az a típus vagy, aki férjhez akar menni. Romantikus lánykérés, könnyes igen, esküvő szervezés ezerrel, főállásban, életed nagy napja, fehér ruha, világra szóló lakodalom.

Te attól érzed magad különlegesnek, ha megkéri a kezed. De így ezt hiànyolod, hogy nem te vagy annyira különleges kis hópihe, mert nem te vagy az egyetlen.

De inkább azon aggódj, hogy szerinte az eljegyzés nem olyan nagy cucc, nincs jelentősége, nem olyan, mintha azt felejtette volna el közölni, hogy nős volt.

Ismerek ilyen pasit, pár hónap után minden csaját megkérte, aztán évekig tolta, hogy mikor lesz esküvő. A gyűrűvel bebiztosítva két csaj is bátran szült neki gyereket, de most se házas, és megint van egy pár hónapos kapcsolata. És bátran hirdeti, csak tartós, komoly kapcsolatai voltak, és ő igazi hűséges típus, minden nő álma és korosztálya példaképe.


Szóval ha egyszer hozzá akarsz menni, akkor előbb ismerd ki, és ne 4 hónap után keseregj, hogy nem te vagy a kis különleges első és egyetlen, mert gondolom nem az első exfeleség akarsz lenni, akit otthagy egy babával.

2019. jan. 15. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!