Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mi értelme a lánykérésnek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme a lánykérésnek, amikor eljegyzés után még évekig nem házasodnak össze, vagy egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 13:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Kerdezd meg az adott partol.
2019. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
61%
Elköteleződési szándék.
2019. ápr. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Valszeg nyomásra történt a dolog.
2019. ápr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Egy gyűrű amivel be lehet fogni a nő száját, mert azt hiszi majd lesz esküvő!
2019. ápr. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
80%
Ugyanezt akartam írni, mint az előző hozzászóló:)
2019. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
egy jel. az utolsó fázis, amikor még kellene szólni, ha nem látod jónak egymással őket.
2019. ápr. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
43%
Én egyáltalán nem tartottam fontosnak megkérni a párom kezét, úgy voltma vele hogy nincs jelentősége. Most lesz két éve, hogy mégis elszántam magam erre a lépésre, de jóformán miatta (tudom hogy neki ez mennyire fontos). Ha már idáig eljutottunk, en is szeretnék házasodni. Viszont úgy, hogy az tényleg úgy es ott történjen, ahogy a párom szeretné. Na, ennek anyagi vonzata van, olyan 2-3 millió. Nem oly a könnyű ezt megteremteni, egyéb kiadások mellett.
2019. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
41%

Mi pl. azért nem házasodunk össze mert nincs rá pénzünk egyelőre...

Nem akarunk nagy lagzit egyébként, de azért olyan 50-60 ember lenne és azért arra is kell valamennyi.

2019. ápr. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
12%

Egyszerű.


Akarsz egy kocsit, befizeted az előleget, elhozod, használod. Aztán talán ki tudod fizetni. Vagy felmondod a szerződést.

2019. ápr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
78%

Vagy mert x év után még nem akarnak házasságot, mert fiatalok, mert nincs pénz vagy más van tervben.


Nem hinném hogy ez olyan rossz dolog lenne. Ha nekik megfelel, neked miért nem?

2019. ápr. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!