Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Négy hónap együttélés után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy hónap együttélés után korai a lánykérés?

Figyelt kérdés

Összesen 1,5 éve együtt, ebből 4 hónapja együtt élünk, előtte is szinte mindig együtt voltunk +4 hónapot, csak addig a lány szüleinél voltunk.


Húszas évek közepe után vagyunk mindketten


2019. máj. 9. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
45%
szerintem nem
2019. máj. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem se, a lényeg, hogy együtt laktok és látjátok, milyen a másik és így is működik🙂
2019. máj. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
52%
1.5 éve együtt vagytok, így már nem korai.
2019. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
45%
Nem korai
2019. máj. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ezt neked kell érezned. Van aki pár hónap után megkéri, és boldogok, van akiaki éveket vár és boldogok. Igazából teljesen tök mindegy szerintem sosincs arra garancia, h örökké együtt maradtok, mibdegy, hogy pár honap után vagy 10 év után kéred meg.
2019. máj. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
38%
Nem korai
2019. máj. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a választ!

Én a részemről nem érzem elhamarkodottnak, csak kíváncsi voltam, hogy külső szemmel hogyan néznének a helyzetre.

2019. máj. 9. 22:55
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De le lett mindenki pontozva pedig mindebki kb ugyanazt írta 😂😂 üdv a gyakorin 😂😂 (sejtem nem te kérdező)
2019. máj. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kedves 8.!

Engem is folyamatosan pontoznak le mostanában ok nélkül xD Pedig egészséges önbizalommal mondhatom, hogy ha válaszolok valamire, azt mindig kifejtem és indokkal teszem. Valamint mindig a jóindulat vezényel. És mégis... Lehet sokaknak fáj az igazság :D


Egyébként a kérdésre válaszolva: szerintem sem korai, HA tisztában vagy vele, hogy mivel jár. Ha tudod, hogy az eljegyzés nem egy stipistopi, hanem utána a házasság a következő lépés. A házasság pedig rengeteg lemondással, kompromisszummal és hullámvölggyel jár. Nem hobbiból kötünk házasságot, mert az a feltett szándékunk, hogy kitartunk a másik mellett. Én pl mielőtt igent mondanék, biztosan megbeszélnék több fontos kérdést, hogy ki mire vágyik az életben (gyerek, itthon/külföld, közös / külön kassza), illetve azt is hogy hogyan fogjátok megoldani a problémákat (azért 1,5 év alatt még nemigen látni előre...pl milyen lesz a szexuális életetek, mi lesz ha 10-20 év házasság után mást is megkívántok, meg tudjátok e beszélni, őszinték tudtok e lenni, túl tudtok e jutni rajta... Stb), illetve hogy mi az ami a másik számára minden esetben elfogadhatatlan???!

Egyszer hallottam, hogy a házasság valójában nem más, mint logika. Hiába szeretitek egymást, ha fő kérdésekben nem tudtok megegyezni. Egyik félnek sem szabad lemondania önmagáról, mert nem lesz jó érzés nyugdíjasként rádöbbenni, hogy nem éltetek egy percig sem.

Amennyiben ezeknek az akadályoknak a gondolatától is kiver a víz, és azt gondolod, hogy ugyan ez ennél egyszerűbb... Akkor viszont korai a lánykérés.


Mindenesetre sok boldogságot kívánok!

2019. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nem korai, szerintem jó jelzés barátnőd felé, hogy komolyan gondolod a kapcsolatot és idővel családot akarsz. Hajrá!
2019. máj. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!