Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy férfi a baràtnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a baràtnője eljegyzése utàn 1 héttel úgy leitta magàt a haverja születésnapi hàzibulijàn, hogy màs nő mellett ébredt, azt el kell mondani, vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 08:00
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
92%

Annyira elszomorodok mindig, mikor ilyeneket olvasok... :(

Ilyen esetben a pasit se értem, hogy neki miért lesz annyira nagyon jó egy sz.r kapcsolatban élni, hazugságban.

2019. máj. 16. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
93%

Ha tudnék róla személyesen én elmondanám a menyasszonyodnak mekkora féreg vagy! Remélem rájön hamarosan.


N

2019. máj. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
94%

Ha a barátnőd dugott volna egy jót egy buli után egy másik pasival, akkor te neked hogy esne? Szerintem egyértelmű, hogy joga van tudni a másik félnek a megcsalàst. Aztán majd dönt, hogy mi legyen a folytatás.

Egyébként az égvilágon semmi értelme így összehàzasodni. Nem is értem miért kellett megkérni a kezét.

2019. máj. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
94%

Azt hiszed nem fog kiderülni soha?

Kis naiv.

2019. máj. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy azt érted, hogy ha egy kérdésre csak egyféle választ vagy hajlandó elfogadni, akkor az nem valódi kérdés volt?

Ennek az oldalnak az a neve, hogy gyakori KÉRDÉSEK.

Miért tesznek itt fel emberek kérdést, hogy aztán utána besérüljenek, ha tényleg kapnak is rá választ, nem értem. De sok boldogságot nektek, biztos remek lesz.

2019. máj. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
98%

Én alapból egy nagyon békés, konfliktuskerülő (ergo nem veszekedek, inkább nyugodtan megbeszélem a problémát, így neveltek engem is) nehezen feldühíthető jószág vagyok.


De ha évek múlva kiderülne ez a ballépése a "vőlegényemnek" (neadjisten férjem...) úgy megtépném hogy több füle marad, mint foga...


Persze ha időben vallja be, akkor is véget vetnék a kapcsolatnak, de az egész folyamat sokkal békésebb és könnyebb. Meg hamarabb is tart feldolgozni.


De ha már gyerekünk is lenne... jaj.

2019. máj. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán tényleg szereted azt a nőt...


Mondd el neki, és ha szegény megbocsát, akkor lépj le te. Nem érdemel ilyen férget.

2019. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
100%

Ha annyira jelentéktelen az az egy átmulatott éjszaka, akkor miért nem mondod el neki?


Úgy sem számít, mert lényegtelen, nem??

2019. máj. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
Az alapvető probléma, hogy valaki öntudatlanra issza magát. Hogy nem tudja egy felnőtt férfi, hogy hol a határ?
2019. máj. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
89%
Ne a piára fogd azt, hogy nem vagy képes a gatyádban tartani a farkadat.
2019. máj. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!