Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ha egy férfi a baràtnője...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi a baràtnője eljegyzése utàn 1 héttel úgy leitta magàt a haverja születésnapi hàzibulijàn, hogy màs nő mellett ébredt, azt el kell mondani, vagy nem?

Figyelt kérdés
2019. máj. 16. 08:00
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
91%

Aztaaaa, kérdező! Nőként rám szerintem sokkal többen nyomulnak egy buliban, mint rád..


Vőlegényem van, 7 éve vagyunk együtt, és nagyon durván fog hangzani, de SOHA nem csaltam meg! Akkor sem, ha történetesen be is jött az illető.


ÉS a nagy lapításod alapján kitalálható, hogy pusztán beestél az ágyba és aludtál... Hanem volt ott más is.

Márpedig ez nem fogható kapcsolatban a piára, tudom mit beszélek.


Amit csináltál, annak oka van. HA olyan részeg lettél volna, hogy magadról sem tudsz, fel sem állt volna... Légy férfi és ne egy sunyi féreg.


Erre akarsz kapcsolatot építeni? Valamiért más nőt dugtál, mit akarsz azzal a lánnyal egy életre tervezni??


ÉS mi ez a duma, hogy az "őszinteség többet árthat?" Te ártasz a legtöbbet a barátnődnek! Arra nem méltatod, hogy megtudja az igazat, hanem a képébe hazudsz. Valóban innentől folyamat az arcába tervezel hazudni, így fogsz minden nap hazamenni hozzá?


HA felvetődik ilyen téma a hűségről, akkor is gerinctelen ódon eljátszod a a hűséges lovagot? Gondolkodj már ember, melyik árt jobban.


Én kitaposnám a beledet, ha később -tőled vagy mástól-, tudnám meg, és te még csak esélyt sem adtál volna nekem, hogy eldönthessem mit akarok, mert nem elég, hogy rongyosra aláztál, de még végig h_léyre is vettél és hazudtál. Az egész kapcsolat egy merő kaki, és nincs jogod a másiktól megvonni a döntés jogát, hogy veled kösse-e össze az életét.


De egyébként az élet ezt neked úgy is vissza fogja adni, annyira ironikus módon, hogy majd eszedbe jut amit írtam.

2019. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
85%
Előzö mindent elmondott,ne a piára fogd,ha részegen megcsaltad a barátnödet. Legközelebb józanon is,annyit azért nem ittál hogy nem tudod mit csinálsz..rizsa.
2019. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
78%

Azért várd ki a végét, hogy esetleg néhány hét múlva esetleg nem talál - e meg a lány, hogy tőled terhes.

Azt elég nehéz lenne eltitkolni.

2019. máj. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként a férfiak, ha nagyon sokat isznak, akkor fel se áll nekik.

Nyílván nem ittál olyan sokat, tudatodnàl voltál nagyon is, csak könnyebb a piara fogni.

Nincs értelme meghàzasodni így. A párodat ha egy picit is szereted, akkor mondd el és engedd el, hogy legyen esélye jobbat találni.

1 héttel eljegyzés után szárnyalni kéne a boldogsàgtòl és tervezni a vendéglistàt. Nem más nőket kúrogatni

2019. máj. 17. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem vársz több választ, minek kellett kiemelni?
2019. máj. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy láttam már hasonló helyzetet, nem kellett kívülről beleszólni, egy év után elváltak.


Ha most felbontod az eljegyzést, spórolsz mindkettőtöknek legalább két évet és jó pár millió forintot (attól függ, hogy házvásárlás előtt vagy után jön rá, hogy egy féreg vagy.)

2019. máj. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
70%
Jó házasság lesz ez!
2019. máj. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
91%

1. Féreg vagy.

2. Nem szereted a barátnődet. Minek házasodsz akkor?

3. A barátnőd jobbat érdemel egy féregnél.

4. A hozzád hasonlókat elüthetné egy kamion.

2019. máj. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
70%
Neked hogy esne ha utólag miután összeházasodtatok kiderülne hogy a nőd már az eljegyzésetekkor lefeküdt mással? Nem lennél kiakadva amiért eltitkolta?
2019. máj. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Kamukérdés.


Kiír egy felháborító kérdést, közli hogy nem érdeklik a válaszok, majd kiemeli :)

2019. máj. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!