Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szóval ezt nem lehet leírni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval ezt nem lehet leírni mondani anélkül hogy ne lenne ciki sok más hibám mellett oda lenn kicsi vagyok főleg nők válasza érdekelne szerintetek hagyjam búcsúzzal el vagy valljam be? 24f

Figyelt kérdés

Megismertem egy csodálatos lányt olyannyira szimpatikus és eddigi hibáim nem zavarják.

csak sajnos van még egy ami iszonyat ciki és nem tudom elmondjam-e vagy hagyjam elmenni

(ha szeretem be kéne vallanom tudom de az igazság az hogy nem rég ismertem meg de érzem hogy nem kell sok idő és beleszeretek teljesen)


2018. máj. 25. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:

A párom utólag elmondta, hogy aggódott a mérete miatt és félt hogy nagyon kicsinek találom, hát nekem meg tökéletes volt.


Szerintem ne mondd el, ne görcsölj ezen, ha oda kerül a helyzet akkor viselkedj természetesen. Ne izgulj ilyenek miatt.

2018. máj. 25. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ, majd megpróbálom akkor de még vannak kétségeim pláne hogy még nem voltam senkivel.
2018. máj. 25. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:

A páromnak is én voltam az első. Nekem is ő volt az első, aggódtam nem-e tart csúnyának ott lent, de neki meg így vagyok tökéletes. Felesleges az ilyeneken aggódni.


(#1)

2018. máj. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én, és ezt vegyesen, fiú-lány ismerőseim nevében mondom: ha odáig jut a dolog, senki se fog kinevetni, nem fogja érdekelni a méreted.


Lehet, hogy pont jó neki, lehet hogy sok lehet hogy kicsi, sose lehet tudni, de ez már abszolút de nem releváns. Nem csak egyféleképpen lehet orgazmust okozni egy nőnek, ráadásul férfiaknak nagy durranás a behatolás, a nőknek a körítés is legalább olyan fontos. Tehát ha kicsi vagy odalenn, ne foglalkozz vele, ne tedd szóvá, és kész. Hidd el ő se fog ezen annyira tipródni.


(Mellékvágány: Nőket még sose hallottam panaszkodni, hogy milyen kicsi egy férfinak, ellenben a férfiak folyton ezen rágódnak... Érdekes :D )

2018. máj. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat
2018. máj. 25. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!