Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mennyi idő után ideális egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után ideális egy eljegyzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Barátommal 2 éve vagyunk együtt, nyáron költözünk össze. 2.5 éve ismerjük egymást.

Ma poénból rakerdeztem mikor leszek a menyasszonyod?

Erre azt mondta 2-3 év

Csalódott lettem kissé. Azt hittem kevesebbet mond. Barátnoim 6 és 8 hónap után kaptak gyűrűt és egyiknek már gyereke is van.

Nem arról van szó hogy siettetni akarom, csak mást vártam. Szerintetek is korai lenne 2-3 év után? Vagy raer még 3 év múlva?

20L 21F


2019. máj. 29. 16:56
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%
"Nehéz személyesen ha 4 megye van köztünk :(" Akkor megvárod vele a következő találkozást. Chaten ezt felhozni egyszerűen nevetséges. Egyébként is baromi korai még ezzel jönnöd, ha még nem is életetek együtt.
2019. máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%

Két éve vagytok együtt, és 4 megye választ el titeket, nyáron költöztök össze...


Kislány, ez a kapcsolat a jövő nyarat se fogja megélni.

2019. máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
86%

20-21 éves korban bőven raertek meg.


"Barátnoim 6 és 8 hónap után kaptak gyűrűt és egyiknek már gyereke is van."


Felelőtlenség. Vagy el sem fognak jutni a házasságig, vagy válás lesz belole.

2019. máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
72%
Ismerkedéstől számított 2-3 év a legkorrektebb. 2-3 év után már kiismeritek egymást és világossá válik hogy tűzön vízen át is együtt akartok lenni. A közös élet nem játék, hiába mondják sokan hogy akik érzik az elején hogy ők egymásnak lettek teremtve blablabla, azok száma elég csekély. Én ismerek olyat akik hipp hopp csináltak lagzit és az első évben szétmentek, csak a kezdeti sietség volt bennük, semmi több. Az első közös gondok pontot tettek a házasság végére. Ezért inkább érdemes átgondolni, és csak úgy belevágni.
2019. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

A barátod legalább feleloseg tudó... az a 2-3 év pont jo mert megint mas ha csak együtt jártok de anyunál meg apunal laktok... meg megint mas amikor egybe költöztök... az qurvára mas meg az a 2 év együtt lét semmi... általában ekkor szokott egy kapcsolat tényleg kapcsolattá lenni! En barátnőmmel olyan 25 évesen tervezem az esküvőt szerencsére ő is!


Mert az mar megint mas amikor mar házasok vagytok!

Először ra gyúrunk kicsit az anyagiakra mert nem csóró esküvőt akarunk hanem hatalmasat meg azert legyen rendes családi ne alberlet vagy sorház...

2019. máj. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
21eves ferfinak miert kellene hazassagon tornie a fejet?
2019. máj. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
51%

Nincs ideàlis. Amikor úgy érzi a 2 fél. Engem 2,5 hónap utàn kért meg a férjem. 1,5 év utàn össze is hàzasodtunk 25-22 évesen.( fél éve éltünk együtt akkor.). 9 éve boldogítjuk egymàst:).

Ha úgy érzi veled akarja leélni az életét, meg fog kérni. Ha nem érzi úgy / fél a hàzassàgtól, akkor 10 év múlva is a csaja leszel és sose fog felvàllalni hivatalosan.

33/N, 30/F

2019. máj. 31. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Engem 3 hónap után kért meg a párom, még nem éltünk együtt, de azt mondta, hogy tudja, hogy én vagyok neki az igazi.


Én azt tanácsolnám, hogy nagyon gondold meg, hogy mik a céljaid az életben, és hogy vajon pazarolod-e az idődet egy értelmetlen párkapcsolatban.


Ha akarsz gyereke(ke)t később, akkor viszonylag kevés a rendelkezésre álló idő, amit sok férfi nem ért vagy nem törödik vele, vagy ő sem tudja mit akar.

2019. jún. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

Szia.

Mi 6 éve ismerjük egymást a párommal. 2.5éve élünk együtt, kapcsolatban pedig 3éve vagyunk. Jegyesek pedig az idén lettünk a 3.évfordulónk után :)


20L,21F

2019. jún. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!