Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Találtam egy gyűrűt a párom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Találtam egy gyűrűt a párom cuccai között meg akarja kérni a kezem? 1 év után? Vagy ez nem az enyém?

Figyelt kérdés

Kerestem az egyik felsőmet az én szekrényemben nem találtam és atneztem az övét hogy nem kerülte oda. Nem turkaltam.

Nagyon szeretjük egymást de még csak 1 éve vagyunk együtt nem értem

24 éves vagyok ő 25


2019. jún. 15. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, elképzelhető, hogy meg akarja.
2019. jún. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%

Egyszer volt egy sikertelen lánykérésem,a gyűrűt eladtam féláron. Mi gáz már "használt" gyűrűvel megkérni valaki kezét.

Lehet a párod is olcsón szerezte,gondolta jo lesz ha kell:)- vicc volt mielőtt 0ra pontoztok.

Válasz igen szeretné,helyedben okosan válaszolnék. A pasi is megmaradjon meg a a lányságod is.

2019. jún. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Ne kerdezz ra. Kellemetlenul veszi ki magat.


Lehet a nagyanyja adta neki,h majd ezzel kerje meg a kezet a bnojenek,akirol ugy erzi. Vagy az anyukaja.


Nem hiszem ,h volt bno gyurujet visszakerte volna es megtartja. Azt kb mindig eladjak.


N

2019. jún. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
5%
Volt már...
2019. jún. 16. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Könnyen lehet,hacsak nem a szeretőnek adja.Bocsi,vicc volt.

Szerintem ne ess kétségbe,hogy még csak egy éve vagytik együtt és már eljegyzés.Ez csak eljegyzés,nem házasság.Ha megkéri a kezed az az érzései komolyságát jelenti,és azt hogy tetvez veled.Annak meg örülj.

2019. jún. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
28%
Nagy lehet a szerelem, ha ettől megijedsz...
2019. jún. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na megkért?
2019. júl. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!