Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek jó lesz ez így?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó lesz ez így? Elsősorban házas nők véleményére vagyok kíváncsi.

Figyelt kérdés

A barátnőmnek jövő szombaton lesz a szülinapja, és ezen a napon meg szeretném kérni a kezét. Egész napos programtervem van, kíváncsi vagyok, hogy szerintetek ez így jó, vagy ha nem, akkor mit csinálnátok másként?


A terv a következő:

Reggel ágyba viszem neki a reggelit, felköszöntöm virággal, majd lelépek. Röviddel ezután kap egy sms-t, melyben megírom, hogy az asztalon talál egy borítékot.

A boríték tartalma röviden: a ház előtt limuzin várja, öltözzön fel és induljon.

A kocsiban megkapja a második levelet, rövid tartalom: az első megálló a masszázsszalon, a szalonban várni fogják, utána menjen vissza a kocsiba.

Lement a program, visszaszáll a kocsiba, megkapja a harmadik levelet, rövid tartalom: a következő állomás az XY étterem, ahol várja a legjobb barátnője, egy könnyű kis ebéd, némi pletykával megfűszerezve. Utána vissza a kocsiba, de már a barátnővel, következő üzenet: irány a szépségszalon, ahol már várják. Haj, smink, miegymás, meg gondolom jót fognak dumálni. Miután végeztek, go haza. Otthon már várni fogja egy csodaszép estélyi a hozzáillő kiegészítőkkel. És persze az elmaradhatatlan levél: legyen kész 8-ra, az előcsarnokban várom. Limuzinnal elmegyünk a kedvenc éttermünkbe, ahol elköltünk egy gyertyafényes vacsorát. A végén szeretném megkérni a kezét.


Várom a véleményeket!


2010. júl. 9. 23:55
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
67%
Ötletes, de szerintem túl bonyolult. Én legalábbis már a limuzinról levágnám, hogy meg akarod kérni a kezem, felhívnálak, és azt mondanám, hogy "igen".
2010. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
84%
Én nem vagyok házas, csak véletlenül kattintottam a kérdésedre, de ez valami gyönyörű. Nekem az álmom egy ilyen lánykérés. Biztos elsírnám magam a boldogságtól.:)
2010. júl. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
32%
ilyen sok pénzed van??:D
2010. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
72%
ez tök jó, de szerintem már a limónál tudni fogja hogy lánykérés lesz...meg nekem személy szerint kicsit hosszú a program, de amúgy meg ha ezt így megszervezed akkor le a kalappal :) csak majd a házasság alatt is csinálj ilyen "kis" meglepetéseket...
2010. júl. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem ez így aranyos:)Legalább vannak férfiak még akik kicsit megdolgoztatják az agytekervényeiket ha egy nőről van szó...
2010. júl. 10. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
60%
Szia! A terved, hm, túl sok(k). A reggeli ok, a vacsora ok, de a többi tök fölösleges. A limuzin megjelenésekor már tudni fogja mit akarsz, s a meglepetés oda. Jobb azt körítés nélkül, mert romantikusabb.
2010. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem ez nagyon szép:)

Lennék a barátnőd helyében:)

Sok boldogságot!

2010. júl. 10. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
63%
Az én férjem 1000 kilométeres melóút után fáradtan hazatérve elővette szépen gravírozott gyűrűinket, és felhúztuk egymás újjára. Nekem minden felhajtás nélkül az volt a legszebb estém.
2010. júl. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
94%
Filmbe illő az biztos! :))) Szerintem egyáltalán nem sok és ha nem beszéltetek mindennap arról,hogy meg akarod kérni a kezét,akkor ez a kényeztetős nap teljesen beleillik szülinapi ajándéknak!Nagyon romantikus,irigykedem :)
2010. júl. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 A kérdező kommentje:
A limuzin nálam szülinapi kellék, szóval abból nem lesz baj. Tényleg elég sokba került, de azt szeretném, hogy örökre emlékezetes legyen ez a nap. Most csak azon parázom, hogy mit csinálok, ha nem mond igent...
2010. júl. 10. 00:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!