Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdhetek aggódni, vagy hülyeség? Elsősorban férfiak, de nők véleményére is kiváncsi vagyok.

Figyelt kérdés
Megkérdeztem páromtól, hogy nőnek tart-e, a válasz természetesen igen (nem is számítottam volna másra mondjuk), viszont aztán megkérdeztem tőle, hogy és mért illetve mitől válok én a szemében nővé.A válasz: nem tudom .Mert.Ezt nem lehet rendesen megválaszolni.Ez meglepett és zavar. 34 évesen illene tudnia rá válaszolni. 4 hónapja vagyunk együtt.Fordított esetben, hogy miért tartom őt férfinak tudnék válaszolni.Van olyan, aki ezt a kérdést nem tartja hülyeségnek és tudna rá válaszolni (nem kérek kifejtést feltétlen csak legalább annyit, hogy igen, vagy sem)?
2011. okt. 17. 15:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Hát lehet csak nem egy észkombájn a kedves párod, lehet csak nem volt olyan érzelgős hangulatban.

Ha úgy adódna én sokat és hosszasan tudnék válaszolni az általad feltett kérdésre. De ehhez persze olyan szitu kell. Nem reggel a rohanásban.

Sztem ettől még nem kell aggódnod.

2011. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%

Megint egy olyan dolog, amit a pasi komolyan sem vesz, a Nő meg egyből túl reagálja.. de ez most tipikus olyan. Szerintem nagy hülyeség lenne aggódni...

ui.:pasi vagyok.

2011. okt. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 napietus ***** válasza:
erre fordított esetben én sem tudnék egyből válaszolni. szerintem meglepte a kérdés.
2011. okt. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
31%

Ne zaklasd ilyen fölösleges kérdésekkel. Amennyiben meg nem kapsz megfelelő választ lépj tovább.


Vigyél neki egy üveg bort és igyátok meg.

2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
ja 29F
2011. okt. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nő vagyok. Szerintem teljesen hülyeség ilyet kérdezni a pasitól. Nem alkalmas ennek a kifejtésére.

A lehetséges válaszok szerintem:


1. Mert van puncid és melled. (Nő megsértődik, mert ő nem szexuális tárgy, hanem érző lélek stb. stb.)

2. Mert tudsz főzni. (Nő megsértődik, mert ő nem rabszolga.)

3. Mert csak. (Nő megsértődik, mert ez nem válasz.)

4. Nem tudom. Van sör? (Nő megsértődik, mert nem foglalkoznak vele.)

5. He? (Nő megsértődik, mert nem értik meg.)


:D

2011. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 napietus ***** válasza:
71%

Palm: :D:D:D


hátja, ez egy olyan kérés, amire nincs jó válasz. tleg nem lehet erre rendesen válaszolni, pasinak igaza volt.

2011. okt. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
De tényleg, egyszerűen nem megy nekik az ilyesmi. Ettől még az intelligensebbjének él a fejében valamilyen kép arról, mit szeret a barátnőjében/feleségében, érzi, hogy nőies és vonzó neki, de elmagyarázni nem fogja. :D
2011. okt. 17. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

Szóval, kedves Kérdező,

teljesen normális a párod reakciója. Az ne tévesszen meg, hogy te 10 oldalt tudnál kapásból teleírni azzal, hogy mitől érzed őt férfiasnak... :)

2011. okt. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%

Ezt a kérdést úgy kellett volna feltenni, hogy mitől válsz IGAZI NŐVÉ az ő szemében. Ahogy te feltetted, úgy szerintem röhejes.


Hogy én is osszam egy kicsit a nőket, én talán tudnék erre válaszolni, de minek, hiszen süt a kérdésből, hogy te egy bizonyos választ vársz erre, romantikus filmekbe illő romantikus monológot, és nem lehet rá akármit válaszolni, nehogy csalódj.


Nálunk amúgy az van, hogy barátnőm az, aki kimondottan utál ilyen magasztos témákba bocsátkozni. Én, a tuskó férfi, meg kicsit lelkizősebb, filozofikusabb vagyok. Na akkor most mi is van? :P Különben neki meg ez a baja. Minek agyalok annyit. Nektek nőknek próbáljon az ember megfelelni... :P

2011. okt. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!