Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodott valaki külföldön?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodott valaki külföldön?

Figyelt kérdés

Helyileg hol?

Mik a tapasztalatok?

Hány fő volt?

Nehéz volt szervezés?


Pár oldalt már néztem, ahol kifejezetten ezzel foglalkoznak, de személyes tapasztalatok érdekelnek.

Köszönöm!



2019. júl. 31. 13:56
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Las Vegas-ban, 14 éve. Én special azt hittem az kamu. Bementünk, sorban álltunk és két órán belül összeadtak minket. Majd csak évekkel később derült ki, hogy frankó volt. Miután a következő házasságkötésem alkalmával a polgármesteri hivatalban az anyakönyvvezető szembesített vele.
2019. aug. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:))
2019. aug. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
90%

Fura, mi is terveztük, hogy Las Vegasban házasodunk, de akkor is kell előtte engedélyt kérni ott, csak azonnal kiadják. A házasságkötést pedig itthon be kell jelenteni az anyakönyvi hivatalba, mert csak ebben az esetben kerülhet bejegyzésre, csak úgy magától nem fog tudni róla az állam.


Több ismerősöm házasodott külföldön, legutóbbi pl Izlandon.

Viszont ilyenkor pont az szokott lenni a lényeg, hogy csak ketten utaznak el.

Épp azért, hogy ne kelljen szervezkedni.


Illetve akik külföldön laknak ismerőseim, mind úgy csinálták, hogy kint is és itthon is tartottak egy esküvőt.


Te hogy tervezed?

2019. aug. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Mi tavaly Oktoberben hazasodtunk ossze Angliaban, mivel o eleve angol es en pedig nem akartam azt az igazi magyaros lagzit.


Csak a szuleim, ocsem es mennyasszonya, es par barat volt ott az en reszemrol.


Osszesen 50-en voltunk (parom kozeli csaladjaval es barataival)


Aszervezest nem mondanam neheznek, inkabb stresszesnek.


A napon minden ugy ment ahogy el lett tervezve :)

2019. aug. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szuper, öröm ezeket olvasni:)

Én Görögországban szeretnék majd egy nagyon szűket :)

Neten néztem, olyanokat akik szervezik, azt hittem nagyon macerás, de eddig nem tűnik vészesnek, árban sem.

2019. aug. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!