Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ki hány évesen házasodott meg?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány évesen házasodott meg?

Figyelt kérdés

Én most fogok 22 évesen, 2 hét múlva.

Legtöbb ember reakciója gratuláció vagy öröm helyett az hogy "hülye vagy, ez nagyon korai, meg fogod bánni". Nem értem miért kéne az ilyet hallogatni. Mi a véleményetek erről? (Döntésünket nem lehet befolyásolni, csak érdekel, hogy mennyi ember gondolkodik még így.)



2019. ápr. 12. 11:06
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
26 voltam, nem bántam meg, életem egyik legjobb döntése volt :)
2019. ápr. 12. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
28
2019. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
87%
24 vagyok, nekünk még nem volt esküvőnk, de egy csomó korombeli ismerősöm már rég házas és babázik. Annyira nem ritka szerintem.
2019. ápr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ja, a véleményem az, hogy ha egy pár már fiatalon úgy érzi, hogy ezt szeretné, akkor mégis mire kellene várniuk? Én 1-2 év együtt élést, és anyagi függetlenséget (mármint szülőktől, egyéb eltartóktól) azért alapnak tartok, de ha ezek megvannak, a kapcsolat jó, a szándék megvan, akkor minek tökörészni? :D

3-as voltam

2019. ápr. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
57%
Egy hónappal a 25. születésnapom előtt.
2019. ápr. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%

23, nem bántam meg, 2 éve volt.


Van olyan ismerősöm, aki 22 évesen, idén lesz 27, azóta is együtt vannak, nem bánta meg, nem ezen múlik.

2019. ápr. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
38%

24 voltam.


Szerintem nem korai. Mármint, érted, mi lehet a legrosszabb, ami történik? Esetleg elváltok. Na bumm. Ne mondja nekem senki, hogy aki 30+ köt házasságot, az sosem fog elválni. Nem értem, miért bánnád meg nagyobb eséllyel, mint ha várnátok ezzel mondjuk még 5 évet. Szerintem ha így érzitek, hogy ez most időszerű, akkor most kell házasodni, ennyi.


Amikor én férjhez mentem, nekem is hasonló megjegyzések jöttek, most 26 vagyok és rengetegen meglepődnek rajta, hogy már férjnél vagyok (és ráadásul már nem is olyan "friss" a dolog). Pedig szerintem nem korai egyáltalán, most mit változtatna a dolgon, ha 30 éves korom után házasodtunk volna össze? Legfeljebb csak le lennék maradva mindennel, mert pl én csak házasságba akartam gyereket szülni, lakást egyszerűbb volt így venni, ésatöbbiésatöbbi. Minek várni ezekkel sokáig, ha már most látom, hogy ez így jó?

2019. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
90%

28

22 évesen ismerkedtünk meg

2019. ápr. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
93%
33 évesen, de előtte már 4 éve együtt voltunk.
2019. ápr. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
92%

28 évesen.

22 évesen ismertem meg, 25 voltam, mikor összejöttünk.

2019. ápr. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!