Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Esküvő utáni vacsorán halász...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Esküvő utáni vacsorán halász lé lesz közkívánatra, de hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsi családi vacsora lesz csak, de minden vendég imádja a halászlét, olyannyira, hogy egyesek közülük képesek több száz km-t utazni, hogy egyenek egy jó halászlét..ezért arra gondoltam, hogy vacsorára halászlé lesz de utána mi legyen..mi illik akkor második fogásnak..több féle másodikat szeretnék csinálni, hogy legyen választási lehetőségük..de igazán a halászlé után általában túrós csuszát szoktak adni..de én ezt nem szeretném..mert nem elég ünnepi..van valami ötletetek..nyakamon az esküvő ..három hét és itt ülök, lesem a recepteket de nincs ötletem:(
2010. júl. 12. 11:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Éjfélkor ugy tudom töltött káposztát kell enni! Nálunk az sajna elmaradt:(
2010. júl. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szia..nem lesz éjfél..:) szóval leírom..pénteki napon lesz a vacsora..mert két esküvői buli lesz egymástól 400km-re..az egyik vacsorája lesz péntek este..másnap szertartás délbe és utána az már egy másik történet..ott minden ok..én erre a péntek esti vacsira nem tudom mi legyen..itt nem lesz dajdaj csak vacsi és mindenki megy haza.
2010. júl. 12. 11:56
 3/14 anonim ***** válasza:
túrós csusza pedig jó lenne, vagy valami párolt zöldség + hús, esetleg hidegtálak....
2010. júl. 12. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
A halászlé magában olyan laktató, hogy utána szerintem a sültek, vagy rántott cuccok tök jól jönnének. Túrós csusza szerintem is elég ünnep romboló kaja. Én tuti rántanék mondjuk egy kis csirkemájat, csirkecombot/mellet,karajt,és valami zöldségeket a vegásoknak. Vagy csinálhatsz mondjuk velővel töltött sertésbordát, az nagyon finom kaja. És más töltelékkel is elkészítheted, ha a velőt nem szereti mindenki. Mondjuk egy kis gombával, vagy vegyes zöldséggel. Mondjuk én annyira hal imádó vagyok, hogy nekem még az sem jönne rosszul, ha halászlé után tántott halat kéne enni.:) Remélem valamit el tudsz csípni az ötleteimből. Jó ünneplést kívánok!
2010. júl. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

hortobágyi húsos palacsinta ?

bár szerintem jó lenne a túrós csusza is. ha úgy vesszük a halászlé sem ünnepi. :)

2010. júl. 12. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi:) igen, húsokra én is gondoltam mert a túrós csusza hiába illik hozzá az túl egyszerű lenne..köszi az ötleteket.
2010. júl. 12. 12:01
 7/14 A kérdező kommentje:
Nálunk karácsonykor mindig halászlé van..tehát nekünk az ünnepi..meg ennek a bandának is az..mert imádják:)
2010. júl. 12. 12:01
 8/14 A kérdező kommentje:
Hú ez is nagyon jó ötlet..köszi, most bogarat tettél a fülembe ezzel a hortobágyi húsos palival:)
2010. júl. 12. 12:02
 9/14 anonim ***** válasza:

először is a halászlé a kedvencem. Így én is megyek az esküvődre. Szerintem a túrós csusza igen is jó.

Esetleg túrógombóc, fánk (csörögefánk)

Egy egyszerű ételből is lehet ünnepit varázsolni szerintem.

Ha lesznek gyerekek akkor azért kellene valami másfajta leves is vagy valami nekik. Mert a gyerekek általában nem szeretik a halászlevet.

2010. júl. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Imádom a halászlét, nálunk is mindig az van karácsonykor, szóval ünnepi igenis! Bár sajnos én úgy teleeszem magam halászléből,h nem nagyon tudok utána enni, de én is szívesen ennék még rántott halat:) Hortobágyi is jó, meg lightos saláta köretnek:)
2010. júl. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!