Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Márciusi esküvő megoldható?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márciusi esküvő megoldható?

Figyelt kérdés

Csak szűk családról lenne szó.Semmi nagy felhajtás, puccparádé.

Megoldható?

Mi az ami mindenképpen ,,KELL" ?


2011. okt. 18. 18:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Persze, addig még egy csomó idő van.

Ha lagzit nem akarsz, akkor keress két tanút, jelentkezzetek be az anyakönyvvezetőnél.

Alapvetően az esketés ingyenes, de ha akarsz némi pluszt pl. pezsgőivás, virág a szülőknek, azért borsos árat kell fizetni. Zenét is szolgáltatnak, de ha van kedvenced, akkor add oda cd-n az anyakönyvvezetőnek.

A jegygyűrű persze kell, meg egy csinos ruha, szép cipő, menyasszonyi csokor. Azért a fotózást se hagyd ki. Én a hajamat, meg a sminket is szakemberrel csináltattam, de nálunk volt lagzi is. Azért szerintem add meg a módját, mert csak egyszer megy férjhez az ember.

Ha van egy jómódú rokonod szép autóval, akkor kérd meg, hogy ő fuvarozzon, azt fel szokták díszíteni. Mondjuk a tesóm bérelt, de szerintem az túlzás. De azért ne trabanttal menjetek. Az anyakönyvvezető is szokott kérni egy csokrot az asztalára, de azt később elviheted.

Templomi esketésről nem tudok nyilatkozni, nekünk az nem volt.

2011. okt. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ami mindenképp kell: ti, tanúk, személyi igazolvány. Az összes többi opcionális, még a karikagyűrű is.
2011. okt. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Hmmm.. :) Tanú az stimm,hogy kell de ,hogy ki...lenne belőle vita rendesen :)


Alapból karika gyűrünk van-->ez legalább kipipálva


Pezsgőzés és egyebek,hátt...szerintem azt egy étteremben is tudunk vagy itthon a kertben.Ott max ketten mert mindenki más vezetne.


Kocsi-pfff.. nah ez végképp nem volt a fejemben. :(


Ruha ? Őszintén nem tudom milyen állna jól,világ életemben óckodtam a fehértől,de hisz jó esetben mégis csak egyszer lenne,de az is csak polgári,oda meg nem feltétlen szokták,és az alakom se egy bombázó.


Fotózás:Kimondott fotósnak ,,nem látom értelmét" hisz csak polgári lenne,és nem akarok ott egy vadidegent ilyen részről.


Csokrok;virágok : Parképítő vagyok :) Volt tanáromat kérném meg mindenképpen mert van egy olyan elvonti kötési stílusa ami iszonyat gyönyörű,és biztos ,hogy boldogan vállalná :)


Huh,így belegondolva még jobban belebolondulok így tervezgetve is :( :S


Csak ha meg 2 tanús lenne,akkor kishúgomban egy világ omlana össze,mert Ő szeretne lenni koszorúslány :))) és nem utolsó sorban borulna a bili :D

Viszont a másik,hogy ha meg bejelentjük a szűk családnak tervünket akkor vagy le fogak hülyézni vagy az jön ,hogy szarnak majd rá és kész tényként veszik ami úgy jön ki mint egy kötelező napirendi pont aznapra :S Alapból jönnének azzal,hogy jééé hülye vagy fiatalok vagytok midnek a papír?


Úgy elegem van.

2011. okt. 18. 19:46
 4/7 anonim ***** válasza:

De cuki vagy, még el se kezdted és máris eleged van :D


A helyedben én annyit csinálnék, hogy bejelentkezem, aztán amikor megvan az időpont, akkor meghívom a családot. A kishúgod lehet koszorúslány, a család pedig együtt örül veletek. Utána azért érdemes őket vagy meghívni egy vacsorára, vagy akkor nálatok (vagy akinek elég nagy háza van) egy kis összeülést tartani, sütni némi aprósüteményt, valamelyik örömanya biztos szívesen csinál nektek tortát, beszélgetni, iszogatni egy kicsit, aztán lelépni. A családok meg, ha akarnak, akkor maradhatnak beszélgetni, nektek már nem kell ott lennetek.


Ehhez annyi kell csak, hogy legyen egy szép ruhátok, nem feltétlen nagy báli ruha, lehet egy fehér vagy bézs kosztüm is, azt később tudod hordani is majd. Meg kell italokat vennetek, meg sütit sütni, bár én azt rábíznám az anyukákra mind. A költsége sem lenne horribilis és megszervezni is egy nap.

2011. okt. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ja de tarthattok kertipartit is, csak azt nem márciusban, mert akkor még megfagynátok, akkor inkább május vagy június. Ha ilyet tartotok, akkor mindenképpen még ruházzatok be pár színes lampionfüzérre, az nagyon hangulatos :D
2011. okt. 18. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát csak egy ,,örömanya" lenne ,mert párom nem tartja az édesanyával a kapcsolatot érthető dolgok miatt.Édesapja már sajnos nem él régóta,bár bevallom nagyon szerettem volna ismerni már csak azokból amiket róla halottam :)


Én apámmal nem vagyok jóban meg az új élettársával,igazából nem szeretném ha ott lenne mert akkor az nem felhőtlen boldogság,főleg ha valaki megcsinálja a balhét ha hozzná az új ,, asszonykát" ...


Március az márpedig március lenne mert akkor lesz az évfordulónk :)

2011. okt. 18. 20:14
 7/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A fotóst úgy gondoltam, hogy előtte elmentek műterembe, vagy egy szép kastélyhoz (mi van a környéken, a fotós szokta ajánlani). Az esketésen valóban nem érdemes hivatásos fotóst hívni, bármelyik rokon is fényképezhet. De azért a fotóst nem hagynám ki, mert meg kell ezt örökíteni.

Ha nem is akarsz habos-babos menyasszonyi ruhát, de azért elmehetsz egy szalonba, sokféle van, biztos találsz olyat, amelyik jól áll, és nem túl hivalkodó. Javaslom, hogy falun keress egyet, tizedannyiba kerül, mint nagyvárosban. De ha csak egy fehér kosztümöt veszel, azt tényleg felveheted máshova is.

2011. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!