Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szerintetek van kivetnivaló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van kivetnivaló abban, ha az esküvőnk az udvarunkon lesz megtartva?

Figyelt kérdés
Hatalmas udvar, hatalmas fenyőfákkal és fákkal, végében erdő és patak... sok madár. :) A dekorációt is mi készítenénk el. <3

2019. aug. 2. 19:09
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Számolj vele, hogy a zeneszolgáltatónak fedett hely kell, a catering drágább mintha étteremben tartanád, táncolni nem lehet füvön, kavicson, vagy betonon és egy kisebb sátor bérlése is közel egymillió. A szomszédokat mennyire zavarnàtok?
2019. aug. 2. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Szép estét!


Annyira jól estek a válaszok, minden mondat csupa jóindulattal és szeretettel volt tele! Köszönöm szépen a visszajelzéseket és véleményeteket!


Egyébként időjáráshoz próbálunk majd igazodni, egy kellemes nyári koraestére gondoltunk. Nem lesz lagzi, étterembe megyünk a szertartás után vacsorázni. Zenekar sem lesz. Zene természetesen lesz, de nem élő.


Tényleg köszönöm Nektek! <3

2019. aug. 2. 21:33
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon tetszik:))) De szép udvarotok lehet amúgy:) Szerintem nagyon jó lesz így.
2019. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, h...e kérdés, de akkor a buli is ott lesz, ugye? Pár éve győri ismerősömnél volt így (én nem voltam), mindenki dicsérte. Party sátor volt, party szervíz hozta a kaját és mindent, zene, nagyon klassz volt, mesélték.
2019. aug. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Utolsó; nem, mi nem szeretnénk bulit. Egy egyszerű, meghitt vacsora lesz azokkal az emberekkel, akik a mindennapokban is mellettünk állnak. Még egyszer köszönöm a válaszokat! <3
2019. aug. 3. 17:35
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, dehogy, sőt! Tök jó, és higgyétek el, így, otthon fogjátok a legjobban érezni magatokat, ráadásul minden nap - hiszen ott laktok - eszetekbe fog jutni a nagy nap utána is. Először én is a saját kertünkben akartam az esküvőt, csak aztán a párom felduzzasztotta a létszámot 70 főre, annyian nem férünk el. (azért legyen egy eső terv is)
2019. aug. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen esküvőt képzeltem el magamnak :D meleg nyári este egy könnyed menyasszonyi ruhában a szabadban. Vacsoraasztal körül szűk család, gyerekkori barátok, lampionokkal kidíszített fák. Ha engem hívnál ilyenre imádnám
2019. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
31%
A menyasszonyod helyében én bizony kifogásolnám...Ha egy éttermet nem tudsz kifizetni, akkor mi lesz majd a gyerekek költségeivel?
2019. aug. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond ezzel, ötletes dekorációval gyönyörű lesz. Én kiskoromban voltam sátoros lagziban, a lányos ház udvarán. Nagyon hangulatos volt az is.,
2019. aug. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

18-as, HOL írta a Kérdező, hogy nem lesz étterem?


". Nem lesz lagzi, étterembe megyünk a szertartás után vacsorázni."


Mielőtt hülyeségeket írsz és ítélkezel, javasolnám az értő olvasást.

2019. aug. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!