Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg kivetnivaló van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg kivetnivaló van abban, hogy a volt barátommal ilyen viszonyban vagyunk, miért baj ez másnak?

Figyelt kérdés

Arról van szó,hogy 2 éve szakítottam a volt barátommal,azóta van egy új kapcsolatom és most fogunk összeköltözni. Baráti viszonyban maradtam vele és szoktunk beszélgetni interneten. Volt mikor párkapcsolati tanácsot is adott,meg elmondjuk egymásnak hogy épp hogy vagyunk, hogy állunk a jelenlegi kapcsolatunkkal,ilyenek.

Fontos azt tudni,hogy ő 7000 km-re lakik tőlem,ugyanis kint Amerikában éltünk együtt évekig,de én hazaköltöztem és ha akarnám se tudnék visszamenni,mivel illegálisan éltem kint és 8 évig még nem léphetek USA földjére. Tehát itt nem arról van szó,hogy például barátomnak aggódnia kellene attól ha későbben érek haza hogy mondjuk az exemmel találkozom. Mégis, néhány barát és család szerint ez nem helyes. Mi a baj ezzel?



2017. jún. 15. 13:47
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
És miért is foglalkozol azzal, hogy más szerint ez helyes-e? Egyáltalán minek számolsz be arról, hogy kivel beszélgetsz?
2017. jún. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

Azzal van csak probléma, hogy az ex párkapcsolati tanácsokat ad. Nyiván tanács problémához jár, ha meg problémád van, azt a jelenlegi pároddal kéne megbeszélned, nem az exeddel. Attól, hogy még ti kilelkizitek magatokat, a probléma még ott lesz. A többi aspektusával szerintem nincs baj.

30/f

2017. jún. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Pont nem egy olyan személytől kérnék ki véleményt a kapcsolatomról és az adott problémáról, akivel egy kapcsolat sem működött, mert valamiért ő mégis csak egy ex... Ezen gondolkodj el, h biztosan a javadat akarja-e...
2017. jún. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%

Nem esik jól a másiknak, akkor sem, ha nincs realitása a folytatásnak.


Pl. párom egy ideig tartotta a kapcsolatot az exével. Ez a kapcsolat laza volt, ráadásul azóta az exnek is új párja van, sőt akkor született az első gyerekük, és bízom páromban, de nem esett jól. Szerencsére ez a kapcsolat tovább lazult, és nagyjából nullára redukálódott mostanában. Nem, továbbra sem tudom azt mondani, hogy ennek az ellenérzésnek van racionális alapja, de én nem nagyon szeretem ezt az exekkel való haverkodást. Nem kell köpködni egymást, de nagy barik se legyenek már.

2017. jún. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A barátod is feltett egy kérdést, kicsit lentebb. :D
2017. jún. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
47%
Semmi rosszat nem látok ebben, akinek tán piszkosabba a fantáziája - de ne foglalkozz ilyenekkel.
2017. jún. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom magam féltékeny típusnak de az azért engem is zavarna, ha a párom az exével beszélné meg a párkapcsolati problémáinkat. Azt még értem, hogy tartod az exxel a kapcsolatot, de sokan már ezt nem tartják helyesnek. Ha nem is tudod fizikailag megcsalni a párod vele érzelmileg még lehet. Jobban kötődsz a volt pasihoz, többet számít a szava, véleménye... Könnyen pótléknak érezheti magát az ember ilyen helyzetben.
2017. jún. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
5-ös Miről beszélsz?
2017. jún. 15. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

Az,hogy valakinek belefér, valakinek nem.

Nekem nem. Az ex-nek a múltban a helye.

2017. jún. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha ez mindhármótoknak megfelel, nem kell mások véleményével különösebben foglalkozni.

Bár azért érdemes elsősorban a barátoddal megbeszélni a párkapcsolatotokat érintő kérdéseket. Nem tudom, hogy pontosan mire utaltál az "exem ad tanácsot párkapcsolati ügyekben", lehet, hogy rosszul értettelek, csak mondom.

2017. jún. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!