Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kedves Férfiak! Szeretnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves Férfiak! Szeretnétek vőlegényként eldobni a menyasszonyi csokrot a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Amerikában volt erre több példa is. Ti örülnétek neki? Vagy abszolút közömbös?

Kort is írjatok!



2019. aug. 5. 01:44
 1/10 anonim ***** válasza:
12%
Ne vegyünk már át minden amerikai köcsogséget ld. Valentin-nap, Halloween. Engem idegesítene ez, ha ezt kérné a nő, el is válnék azonnal. 😃 31af
2019. aug. 5. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt errefelé úgy szoktàk, hogy a vőlegény a menyasszony harisnyakötőjét dobja el, és az házasodik legközelebb, aki elkapja.

Előtte persze vagy foggal húzza le nagy röhögés közben, vagy csak egyéb self bevetve juthat hozzá.

A csokor maradjon csak meg a lányoknak.

2019. aug. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez női élményt nyújtó tevékenység. (37F)
2019. aug. 5. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk, és azon a pár esküvőn, amin voltam, az újdonsült feleség harisnyakötőjét dobta el a férj.
2019. aug. 5. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
78%
Én házasodni se akarok
2019. aug. 5. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nők dobják a csokrot, férfiak a harisnyakötőt.
2019. aug. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak a harisnyatartót szokták eldobni. De elég kínos szokott lenni, mert a nők ölik egymást a csokorért, közelharcot vívnak, hogy elkaphassák, a férfiak meg próbálnak minél messzebb kerülni a harisnyakötőtől. A csokorral ugyanaz lenne, vagy még rosszabb.

Ezt kizárólag egy kedves meleg pár esküvőjén tartanám jó ötletnek.

2019. aug. 5. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

"De elég kínos szokott lenni, mert a nők ölik egymást a csokorért, közelharcot vívnak, hogy elkaphassák"


Lehet, hogy régen így volt, de én voltam most pár esküvőn nemrégiben, és nagyon nem így történt... egyszer a földön landolt a csokor, konkrétan elugrottak előle akik felé ment volna, egy másik alkalommal meg ugyan megfogta valaki, de ilyen grimaszoló pofát vágott hozzá, iszonyú kínos volt...

2019. aug. 6. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

“De elég kínos szokott lenni, mert a nők ölik egymást a csokorért, közelharcot vívnak, hogy elkaphassák, a férfiak meg próbálnak minél messzebb kerülni a harisnyakötőtől.” - Igen, ez az általános sztereotípia, de pl. én még nem láttam ilyet. A sajátunkon a pasik “ölték egymást” a harisnyakötőmért, baromi vicces volt, végül sógorom kapta el, egy MMA bajnok győzelmi mámorában úszott utána xD. A lány meg “elbújt” a csokrom elől, egy másik lány benyúlt elé, de kb. csak hogy megmentse a becsapódástól.

Nagyjából 5-6 esküvőn voltam vendégként, de egyiken sem tapasztaltam ilyen különbségeket a nemek közöt... vagy az egész vendégsereg nyomi volt, és látványosan próbálták nem elkapni, vagy poénos, jó hangulatú násznép volt, ahol lazán elkapták, röhögés, aztán le van tojva, kezdődhet a buli. Ill. volt egy, ahol látványosan túljátszották a “verekedést”, az is vicces volt, de ott is mindkét csapat ezt csinálta xD.

2019. aug. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is szinte csak olyan esküvőn voltam, ahol a lányok menekültek a csokor elől... egy kivétellel, de ott azért nem menekültek, mert a szél elfújta a csokrot tök más irányba. De a többségen a hajadonok többsége ki sem akart menni, úgy kellett név szerint kihívni őket (egyik barátnőmmel történt meg, saját bevallása szerint azért, mert 1 évvel azelőtt elkapta, és szte meg lett átkozva, mert azóta pasija sem volt :D)...
2019. aug. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!