Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kiengedett menyasszonyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiengedett menyasszonyi hajhoz milyen hajdíszt válasszak?

Figyelt kérdés
Nem szeretnék szoros kontyot, meg semmilyen kontyot. Nem mondom, hogy nem áll jól, de egyáltalán nem az en stílusom, nem érezném jól magam, így csak lazán be lesz hullámosítva. Kb. Melltartó vonali erő hajam van, vörös. A fülbevaló ill. a nyaklánc 1-1 db. gyöngy lesz. Ti mit ajánlotok? Ugye a fésű csak konty a jó, valami olyan kene, ami nem zavarja a fátylat, ja, azt hatra, kb. a fejem közepére tervezem, nem szeretném sem túl magasra, sem túl alacsonyra. Hajpánt, vagy virágkoszorú, esetleg csak egy csat oldalra? Kérlek segítsetek, halvány lövetem sincs még arról sem, hogy biztos-e így jó lesz-e, 1 hónap mulva esküvő. Köszönöm.

2019. jún. 29. 08:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a hibákért, marha gyorsan írtam és nem néztem át. :)
2019. jún. 29. 08:42
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


én hasonlóan csináltatnám. mármint egy oldalra, és csat, így legalább a hátamat se melegítené annyira nyáron

2019. jún. 29. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]



Nekem az ilyesmi frizura tetszik :)

2019. júl. 1. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam hogy kiengedett haj lesz, igy göndöritve volt a hajam, ami elöl volt egy kis részét befonattam hátrafele. Dísznek a fátyolt rávarrták egy kis, visszafogott tiarára és úgy remekül benne is maradt a hajamban. Én így álmodtam meg, láttam már ilyet de rendesen néztek rám hogy én ezt hogy is akarom 😀
2019. dec. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!