Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mégis miből van ennyi pénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis miből van ennyi pénze esküvőre egy nagyon fiatal párnak?

Figyelt kérdés

A hétvégén esküvőn jártam. A vőlegény 22 éves, a menyasszony 20 esztendős. Gyönyörű volt az egész ceremónia, teljes exkluzív szervezőkkel, fotósokkal, ceremóniamesterrel és zenekarokkal. Körülöttem többen azt vitatták, hogy minden bizonnyal nem lehetett olcsó ez az egész és még nincs benne a leendő nászút sem. A vőlegényt jól ismerem és ő mondta hogy 6,5 millió Ft-ba került az egész cakkompak.


Utána a fejemhez kaptam, mégis miből lehet ennyi pénzük? A szülőktől aligha kaphatták mindet. A másik pedig részemről szintén elég visszataszító, hogy ha mégis a szülők finanszírozták, akkor mégis hogy volt képük elfogadni? Az ő esküvőjük, nem a szülőké...


34f


2019. aug. 22. 17:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Személyi kölcsön, ti meg menyasszonytáncnál összedobáltátok, másnap meg végtörlesztettek.

33/f

2019. aug. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Munkájuk sincs, egyetemista mind a kettő :D 0 jövedelemre nem adnak kölcsönt.
2019. aug. 22. 17:06
 3/23 anonim ***** válasza:
86%

irigyseg much?:D


sok eskuvot a szulok finansziroznak. ahol meg 6,5 millios eskuvo van, ott tuti van eleg penz, es hacsak nem volt valakinek valami milliokat ero cege egy jo otlet miatt 20 evesen, akkor bizony ez a szuloktol jon altalaban. gazdag szulok csemetei, ennyi.

2019. aug. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván a szülők finanszírozták... oszt’ akkor mivan? Én pl. sose vágytam nagy esküvőre, nem is hagytam volna, h a szülők fizessék... de ahol kvázi gyerekként, eltartottként házasodnak 20 évesen, ott nem is kérdés, h kik finanszírozzák a pár felnőtt-játszadozását...
2019. aug. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Nyilván a szülők, rokonok fizették. Az ő dolguk, hogy elfogadják-e, semmi rossz nincs abban, ha igen. Van a személyes ismeretségemben is olyan család, ahol pont, hogy a szülők erőszakoskodtak, hogy mindenképpen ők fizetnek mindent az utolsó fillérig, nem a pár kunyerált pénzt tőlük.
2019. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%
Környezetemben, még mindig a szülők állják az esküvőt.
2019. aug. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
amugy ezeo akkor tuti tipikusan a gazdag gyerekek, nemtom mit rokonyodsz meg ezen. ok azok, akiket minden evben sielni vittek az alpokba telen, nyaron balira, mindig a legmenobb telefonjuk volt, diakmunkazniuk nem kell, fizetos corvinusos diplomajuk lesz, soknak lakast is vesznek meg kocsit stb stb. mi ebben meglepo? sok ilyen van.
2019. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
27%

Szülők és egyéb rokonság fizetik, ebben biztos lehetsz és ha saját keretből nem megy akkor a szülő fog hitelt felvenni.

Számomra is undorító, akinek nincsen saját jövedelme az ne játsszon már felnőttesdit. Gyerekek ne esküvőzzenek ha nem tudják maguknak előteremteni, vagy házasodjanak meg 2 tanúval hogyha fontos ez nekik fiatalon.

Az a baj az ilyen házasságokkal, hogy fogalmuk nincsen még a felnőtt életről és annyira könnyű egy ilyen kis tini szerelmet fenntartani, alig van olyan dolog ami problémát okozhat. Annyira felelőtlenségnek gondolom így a házasságot főleg ha anyukáéknak megy el 10 millája arra, hogy 1-2 éven belül szétmenjenek.

2019. aug. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
hagyjuk mar ezt a szulo hitelt vesz fel dolgot. elkepeszto hulyenek kell lenni egy atlagos magyar csaladnak h hitelt vegyen fel eskuvore. az ilyen kb meg is erdemli. addig nyujtotkodj, amig a takarod er! de ahol 6,5 milliot bhasznak el egyetlen napra, ott tuti nem hitelt vettek fel, hanem egyszeruen gazdagok. sok gazdag szulo elkenyezteti a gyereket. egyik haveromnak is lakasa van, egyetem alatt 100 ezer zsebpenzt kap/ho, anno mobilos jatekokra koltott tizezreket mig en a diakmunkaztam a kondiberlet araert! de ne csinaljumk mar ugy, mintha egyedi eset lenne!
2019. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

#2. Hát azt intézték a szülők biztos. :)

33/f

2019. aug. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!