Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 6 éves kislányomat felkérték...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 éves kislányomat felkérték sziromszóró kislánynak esküvőre. Ruha meg van határozva. Ki fizeti a ruhát? Én vagy a fiatal pár?

Figyelt kérdés

#kislány #sziromszóró
2014. márc. 10. 17:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
57%
Megkérdezed a párt.
2014. márc. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
77%
Ha ok kérték fel es meghatározott ruha kell, akkor a párnak kell fizetnie.
2014. márc. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
78%
2-es: nyilván így KELLENE lennie, de ha a pár nem fizeti ki? Ezért kell megkérdezni őket. Ha csak nem a kérdező a 6 éves kislány.
2014. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
56%
A párnak. Miért dobnál ki sok pénzt arra az egy alkalomra? Ha ők ragaszkodnak hozzá, akkor fizessék is!
2014. márc. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
65%
1-es. Ha megkérdezik és a pár azt mondja, hogy fizesse az anyuka, az helyes? Vagy ebben az esetben az anyuka mondja azt, hogy nem lesz sziromszóró a kislánya? Vállalva, hogy a menyasszony megsértődik?
2014. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
88%
Nem, nem helyes. Szerintem is a párnak KELLENE fizetnie, de ha ők smucig emberek, és nem fizetik ki, akkor mit csinál a kérdező? Azt mondja, de hát a gyakorin azt mondták, hogy ez meg az? Nyissa ki a száját, és beszélje meg velük, hogy megelőzze a félreértéseket.
2014. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
6%
szerintem nem kell nekik fizetnie. vedd meg neki te a ruhát.
2014. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
73%

Tudtommal még nem született rá törvény, úgyhogy továbbra is megegyezés kérdése.


Persze úgy ésszerű, hogy ha a párnak extra kívánságai vannak a ruhával kapcsolatban, akkor állják ők.

Ha nincs nagy elvárásuk vagy pedig a ruhát megtarthatja az illető, az már más helyzetet szül(het).


Minden problémát megold, ha csak olyan esküvőn vállal valaki (vagy valakinek a gyereke) sziromhordó, koszorúslány...stb. szerepet, ahol ezeket a kérdéseket MEG TUDJÁK gond nélkül beszélni.

2014. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Tehat ha a par fekete alapon halálfejes ruhát akar az esküvőre a sziromszoro lányoknak, akkor azt az anyuka vegye meg teszem azt 24e forintért - biztos hordana utana....
2014. márc. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem is beszéld meg velük.


Mi varratuk a három kis sziromszoró koszorúslány ruháját. A varrónő ismerős volt, nem fogadott el pénzt, mert hónapokon keresztül korrepetáltam a fiát a ruhácskák anyagköltség nem volt 3000 Ft. Nekem természetes volt, hogy ez a mi költségünk.


Viszont tőlünk mindhárom anyuka (azaz egy esetben nagypapa aki a keresztapukám) megkérdezte, hogy mennyit fizessen a ruháért.


A nagy koszorúslányunk is megkapta a ruhát, amiben még én voltam régen koszorúslány. Ha nem tetszett volna neki az a ruha, akkor az már az ő költsége lett volna. Tetszett neki és csinos is volt benne.

2014. márc. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!