Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Más is volt mar ugy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más is volt mar ugy, hogy nyűgkent élte meg az esküvői meghívást?

Figyelt kérdés
Nagyon elegem van mar ebbol az esküvői lazbol, mert csak teher. Most is egy olyan eskuvore vagyok hivatalos, ahol szinte semmi közöm a párhoz, de lemondani ciki. Egyes jegyesparok miért nem valogatjak meg, hogy kiket hivnak meg? Miert nem gondolnak arra, hogy kellemetlen helyzetbe hoznak embereket. Az elmult három eskuvot nezve en onnan egyik part sem hívnám meg az en eskuvomre, mivel én utálom a felhajtást, plusz nem is biztos, hogy valaha házasodni fogok, es igy a pénzt sem fogom visszakapni. Sajnálom, hogy anyagiasnak tunok, de ez van. Amugy hozzam kozel alloktol soha nem sajnalnam.
2019. aug. 22. 17:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Közeli barátok esküvőjére szívesen megyek, de senki máséra nem vagyok hajlandó, alapból utálom a klasszikus lagzikat. Viszont sose okozott lelkiismeretfurdalást visszautasítani olyan lagzimeghívást, amire nem akartam elmenni, szóval nem idegesít, nemet mondok és kész.
2019. aug. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Én évek óta esküvőre szeretnék menni. De engem sehova se hívnak, még az se, akit én anno elhívtam a sajátomra.

Ez a karmám , vagy nem tudom.

2019. aug. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A meghivas nem kenyszert jelent am. Nemet lehet ra mondani, ennyi az egesz. Felesleges negativ erzelmeket generalsz magadnak egy 10 masodperc alat megoldhato szituban.
2019. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
A sajátjaim kivételével mindtől kivert a víz. Nem is az anyagiak miatt, hanem mert nem bírom a kötelező jópofizást.
2019. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem ezeket a felhajtásokat, de illendőségből azért tiszteletemet teszem. Táncolni viszont sose szoktam, az már tényleg a halálom lenne.
2019. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Úgy alakult, hogy engem egy kollektiv meghívás keretén belül invitaltak. Volt egy emberke, aki ki akart bújni a dolog alól, őt a kollektiva letamadta, hogy ezt hogyan kepzeli. En mar szólni sem mertem.😒
2019. aug. 22. 18:01
 7/14 anonim ***** válasza:
95%
beteget jelentesz es kesz.
2019. aug. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%
Megértelek.
2019. aug. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én pont letojom ki mit gondolna erről, ha emiatt lehurrog a kollektíva, hát hurrogjon, felőlem aztán szarjanak sünt. Ha nem vagyunk olyan jóban, hogy el akarjak menni az esküvőjére akkor nem fog fájni a hiánya az életemben. Felnőtt emberként nem tartom elfogadható dolognak a megfelelési kényszert, de kinek mi.
2019. aug. 22. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nezd a párok szemszögéből a témát.

Ha valaki szeretne elmenni az eskuvojukre, de nem hívják meg, az kínos lehet később,es nem is lehet visszacsinalni, viszont ha olyat hívnak meg aki nem akar eljonni, az simán lemondhatja,szoval biztosabb az, ha tágabb kört hívnak meg. Meg aztán vannak, akik szeretnének felhajtást. Nincs azzal sem semmi gond, amíg nem kényszerítenek hogy menj el.

2019. aug. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!