Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért nem akar a barátom esküvőt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar a barátom esküvőt?

Figyelt kérdés
Az élettársam nem igazán akar esküvőt, pedig amikor megismerkedtünk azt mondta, hogy már nagyon szeretne gyereket és feleséget. Még mindig szeretné, azt mondja, de nem most... Én ezt nem értem. Felvetettem neki már többször is az ötletet, de mindig csak hárít. Én esküvőt akarok, ha nem is templomit, de egy polgárit legalább és egy kisbabát... Szerintetek mit tegyek?
2010. júl. 13. 16:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
78%

Keress olyan pasit, aki el akar venni. Mert a mostani nem fog.

2 eset van:

1. már eleve hazudott, nem is akart feleséget, csak marketing volt

2. meggondolta magát, mert nem te vagy az igazi, viszont addig jó leszel, amíg nem talál jobbat


Minden jel arra mutat, hogy nem akar elköteleződni. Nem a papír boldogít, hanem a szándék, hogy véglegesen veled gondolja (legalábbis most), de ő már most sem gondolja véglegesnek veled.


Ez van.

2010. júl. 13. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
19%
Mert van neki esze.
2010. júl. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
66%
Nem kéne nyaggatni.
2010. júl. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Nem nyaggatom... Félévente egyszer ha említettem neki..
2010. júl. 13. 16:12
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

mert nem akar papírt.így is elég kényelmes neki.

egy esküvő elég sokba van.

minek kell az a papír?lehet így is gyereketek

2010. júl. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
A polgári esküvő 2 tanúval 0 forintba kerül. Nem muszáj a cécó, miért nem akar papírt? Olyan nagy dolog lenne, ha szereti a kérdezőt, és a kérdező erre vágyik? Nem hiszem...
2010. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Anyám és apám sem házasodtak meg és nekem ez az életforma nem tetszik hosszútávon. Amúgy a polgári esküvő ingyenes.
2010. júl. 13. 16:17
 8/19 A kérdező kommentje:

16:17

Köszi, én is így gondolom.

2010. júl. 13. 16:18
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond itt, hogy amikor megismerkedtek MÉG nagyon szeretett volna esküvőt. Ha eleve házasság -ellenes, akkor nincs mit belemagyarázni, neki nem kell papír. De így azért a szitu tényleg felvet pár kérdést, főleg hogy polgári tulképp ingyenes....
2010. júl. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

16:20

Igen-igen... Én is ezen tűnődöm... :S

2010. júl. 13. 16:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!