Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom megakarja kérni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom megakarja kérni a kezem valószínűleg mit csináljak? én 19 ő 20 és tudom hogy esküvőt még abszolút nem tervezi.

Figyelt kérdés
Járjak vele évekig jegybe amíg egyszercsak úgy nem dönt hogy na most?Szerintetek mi a jegyesség lényege?Nagyon szeretem őt és vele szeretném leélni az életemet de félek ettől a bizonytalan ideig tartó jegyben járástól
2011. jún. 1. 15:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Én már azt se tudom, hogy a házasságnak mi a lényege a könnyebben kapható lakáshitelen kívül. Baromság az egész.
2011. jún. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A házasság nem biztositék semmire.Alakul, ahogy alakul.
2011. jún. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Girlnextdor ***** válasza:
a baratom es en is angyon ugy allunk, hogy ha tehetnenk mar most ossze koltoznenk, eljegyzes lagzi, utazasok es minden ami vele jar DE amig nincs egy stabil allasod, biztos lakasod addig nem erdemes ilyesmivel foglalkozni. Mi megvarjuk amig mindketten elvegezzunk az egyetemet (mindketten 22evesek vagyunk) keresunk munkat s aztan talan 1-2even belul osszekoltozunk es csak azutan lehet gondolni az eljegyzesre. Az eljegyzesben az a szep hogy tudod menyaszony vagy, nemsokara ferjhez mesz...annak semmi ertelme, hogy 19evesen eljegyezzen s majd talan leszel 23-25 mire tenyleg ossze is hazasodtok. Fiatalok vagytok meg s ha nem terveztek 1 even belul lagzit akkor nincs ertelme a lanykeresnek sem mert ugy tunhet, hogy nem is gondoljatok komolyan csak ilyen hirtelen otlet ami tok jol hangzik. en azt tanacsolom, hogy beszeld ezt at a baratoddal, hogy mik a terveitek, mik a kilatasaitok mi lenne realis es mi nem. Csak a vakvilagba ne kossetek ossze az eleteteket:)
2011. jún. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!