Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Van aki rendelt wishről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki rendelt wishről menyasszonyi ruhát, és az olyan is volt mint a képen?

Figyelt kérdés

Barátnőm teljesen belezúgott egy wishen látott ruhába, 4000huf...

Amit én hallottam, hogy nem azt kapták, köze sincs a képhez... Van Saját tapasztalatod?


2019. szept. 4. 21:25
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Utoljára egy youtube videót láttam 3?ruhával, és tök vicces volt.
2019. szept. 4. 21:26
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
pont azt akartam írni, hogy nézd meg a vidiket, nem azt kapják, más az anyaga meg a szabása is annak ami kijön. És rossz értelemben más...
2019. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Amit 4000 forintért rendelsz az a közelében sem lesz a képnek. Lehet rendelni menyasszonyi ruhákat amik olcsóbbak mint bárhol máshol és tényleg szépek de az azért nem a 4 ezres kategória lesz.

Nézegessétek végig az összes ilyen Youtube videót, hátha ez is benne lesz.

Hogyha nagyon tetszik neki a ruha akkor tudtok pl kép alapú google keresést indítani, hátha találtok nagyon hasonlót ami tényleg megbízható forrásból van.

2019. szept. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Vélemények nincsenek wishen róla? Én sok vételtől léptem vissza már miután megláttam, hogy milyen árut kapott a többi vásárló, pedig én is nagyon beleszerettem egy jó pár darabba.
2019. szept. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én rendeltem egyszer több mindent, igaz, nem menyasszonyi ruhát, de soha többet semmit onnan. A jó vélemények ellenére is kritikán aluli volt mindegyik egy kivételével.

Roppant gyenge minőségű anyagból készült mind, és párból ki is spórolták az anyagot.

Szerinted 4 ezerért mit fog kapni?

2019. szept. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Wishel kapcsolatban nincs tapasztalatom, máshonnan (DressLily, Rosegal, stb.) viszont gyakran rendelek. A trükkje az, hogy az egészet egyfajta játékként fogom fel, ahol befizetsz 5000 forintot és kapsz egy ruhát, ami valamennyire hasonlít a képen láthatóhoz, de még a legmerészebb álmaimban sem feltételezem, hogy teljesen egyforma lesz. Nagyobb, redős szoknyák helyett tipikusan simább, egyszerűbbek jönnek (amit kevesebb anyagból is meg lehet oldani), a szabás szinte sosem stimmel, stb. Nem ritka az sem, hogy anyagmintával oldanak meg olyanokat is, ami képről kiegészítőnek tűnik (pl gomb/cipzár/szalag helyett a teljesen sima ruha mintázatán van egy gomb/cipzár/szalag alakú ábra). De mégiscsak olyan ruhát kapsz 5000-ért, amit boltban 2-3x annyiért kapnál meg.


Hogy valami pozitívat mondjak, már többször kaptam olyat, ami teljesen olyan mint a képen és az anyagminőség sem olyan rossz, mint amilyennek képzeled (jó ruha, alacsony fokon lehet mosni, többször is fel lehet venni, a pulcsi tényleg meleg, stb.). Mondom, nekem ez az egész egy játék. :)


A menyasszonyi ruhámat én mindenképpen szalonból akartam beszerezni, de a cipőt hozzá a LightInTheBoxról rendeltem. Még nem érkezett meg, de ott állítólag ténylegesen a saját termékeik szerepelnek a fotókon. Állítólag...

Meg a menyecskeruhám rendeltem AliExpressről, mert a szervezésnek azon a pontján már úgy voltam, hogy mindegy az, csak olcsó legyen és piros!

2019. szept. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Hamvas rétihéja ***** válasza:
34%
Mégis mit kapnál 4000 forintért? Jó minőségű ruhát biztos nem.
2019. szept. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Wishről nem, de Aliexpressről igen.

15000 volt, elvittem a varrónőhöz méretre igazítani és ő is meg volt lepődve, hogy milyen szép.. főleg ennyiért.

Ott pl vannak visszajelzések, fényképesek is, meg tudod nézni, mit kaptak, de amit én eddig láttam, mind jól nézett ki,és az enyém is csodaszép volt.

Alapból is, de ennyi pénzért...

2019. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ismerősöm rendelt onnan ruhát, az esküvője előtt 3 hónappal. Meg sem érkezett. Végül nagynehezen visszautalták a pénzt. Én nem kísérleteznék vele az esküvőm előtt...
2019. szept. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Koszorúslány ruhát rendelt egyik ismerősöm a nagy lányára összvissz volt 7ezer a szállítással. Élőben szebb volt, mint a képen
2019. szept. 5. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!