Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Hogyan védjem ki a sértődéseke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan védjem ki a sértődéseket? Miért nen lehet megérteni hogy terhesen szűk körben ünnepelnénk?

Figyelt kérdés
Ősszel lesz az esküvőnk, aminek a szertartására több ismerőst, kollégát, rokont hívtunk meg, viszont a vacsorára a szűk családot, baráti kört. Ezt sajnos pár rokon nem érti meg, mert ők is anno meghívtak minket az esküvőjükre, és illetlenek vagyunk és nem is titkolják ezt a véleményt... Szerintem terhesen érthető, hogy nem a 100fős lagzi az álmunk. Ti mit gondoltok?

2019. szept. 10. 23:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
48%
Oké. Minket nem kell meggyőznöd. Mi nem csinálnánk így, nem egy válaszoló gondolja ezt értelmetlennek. Aki nem érdekel a családból, arra a 2 órára sem hívom. Ha a te környeztedben “mindenki” így csinálja akkor tedd te is ezt, attól még nem lesz értelmes, természetes.
2019. szept. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
19%

Hát akkor csináld úgy. Én még mindig nem látom értelmét, de tökmindegy.

Lehet akkor nem sértődnének meg a rokonok, akik titeket meghívtak, ha sehova nem hívnátok őket. Mondjuk az tényleg kicsit erős, hogy nem hívod vissza őket, de a szertartásra jöjjenek...

2019. szept. 14. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Többször is kiemeltem : szűk családdal lesz a vacsora. És akkor 5 hónapos terhesen nem hinném, hogy ne lehetne megérteni, hogy persze, aki kíváncsi nézze meg a polgárit, de utána szűk kör, és kész.

Ez most nagyon nem az az időszak amikor illendőségből mert 10 éve meghívott a lagzijára, én is vissza hívom. Ugyanis nem 2-3 év távlatából beszélek, hanem 8-10. Ti ígyis vissza hivnatok őket a lagzira is?!

2019. szept. 14. 08:54
 24/25 anonim ***** válasza:
0%

Persze, meg lehet érteni, hogy nem akarsz nagy lagzit, de ne a terhességed mögé búj, mert az a te döntésed volt, hogy terhesen megtartod.

Egyébként én sem hívnám meg a 10 éve nem látott rokonokat, de a ceremóniára sem. Mert minek?

Engem még nem hívtak úgy esküvőre, hogy az utána lévő vacsorára nem, szal én sem tenném. Felénk nem szokás.

2019. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nehéz terhesen ilyesmivel foglalkozni, mindenki megérti, de ne csinálj már úgy mintha nem lenne más választás csak 5hónapos terhesen esküvőt szervezni.

Csináld így, ha így jó neked, de akkor ne érdekeljen ha valaki haragszik rád.

Már mindent összehordtál, csak bizonygasd az igazad, mintha minket kellene meggyőzni, de csak annyit írtak a válaszolók, hogy értelmetlen a ceremóniára hívni azokat akikre nem vagy kíváncsi a vacsorán

Miért nem fogadod el, hogy van aki értelmetlennek tartja azt amit csinálsz ha már feltetted a kérdésed: egy külső ember mit gondol?!

Nyugodj meg és szard le akkor ki mit gondol🤷🏼‍♀️

2019. szept. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!