Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Házasodott valaki télen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasodott valaki télen?

Figyelt kérdés

Mivel nem tervezünk nagy esküvőt, így nálunk lehet arról szó hogy csúsztatjuk az időpontot.


Gondolok itt egy polgári szertartásra,egy családi ebédre vagy vacsorára otthon vagy épp egy étteremben. Semmi többre.


Azonban szöget ütött a fejembe hogy testvérem ballagása is közeledik, nagy szüleim szülitésnapja aztájt,nyáron,és semmiképp sem szeretném tőlük elvenni a "fényt".


Ezek elég nagy költséggel fognak járni,és nem is a családom szeretném kifosztani mert a párom és én állunk mindent, de tudom nem maradnának meg addig amíg belenem szállnak valamibe én pedig nem akarom a pénzt kiszedni a zsebükből.


Januárban pedig befog jönni egy kis plusz kereset nekem és a páromnak, lehet célszerűbb volna akkor lepapírozni mindent és februárban összeházasodni.


Viszont félek attól hideg lesz, milyen legyen így a ruha stb.


Házasodott valaki télen?


2019. okt. 7. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mi decemberben házasodtunk. Egy havas nap után, gyönyörűen sütött a nap.

A ruha mindegy, mert nem kint lesztek és talán nem is gyalog mentek. Egyébként én kosztümben a férjem öltönyben volt a házasságkötő teremben.

2019. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim télen házasodtak. Még fent voltak a karácsonyi fények is. Képek alapján nagyon hangulatos lehetett. Lagzi is volt hajnalig mulattak
2019. okt. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyszüleim karácsony előtt házasodtak.

"Viszont félek attól hideg lesz"

Esélyes.. :)) De nagyrészt úgyis bent lesztek, kintre meg amíg kiszálltok az autóból és bementek, vannak fehér kabátkák, lehet kölcsönözni is.

Én simán házasodnék télen is, mert szeretem a telet.

2019. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Nem teljesen ertem..


Nem teljesen mindegy az ido, ha csak egy vacsorat szeretnetek? Gondolom nem leszel nagy eskuvoi ruhaban, vagy ha esetleg megis, fel tudsz venni egy harisnyat, az pont eleg amig ki/be szalltok a kocsibol. Gondolom kerestek egy ettermet, vagy ahogy irtad otthon lesztek, en igy nem latom befolyasolo tenyezonek, hogy eppen tel van e vagy nyar.

2019. okt. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk januárban volt. Polgári, benti fotózás, ebéd étteremben. Szerencsére pont aznap majdnem 20 fok volt és napsütés, így lett pár kinti kép is. Amúgy csak annyit voltunk kint, hogy kocsiból ki-be.
2019. okt. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi februárban házasodtunk. Ráadásul a ruhám térdig érő volt, de nem számított, minden be volt fűtve. Én ajánlom a téli esküvőt, könnyebb helyet találni.
2019. okt. 13. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekünk december elején lesz az esküvőnk. 25-en leszünk, csak a legfontosabb családtagok és a legközelebbi barátok. Elmegyünk a hivatalba, kb. fél óra az egész szertartás, utána átmegyünk az étterembe, ahol van egy különtermünk. Kb. négy órát leszünk ott max., sima vacsora lesz, semmi tánc, lagzi vagy játékok.


Egyszerű ruhám lesz, de lehetne akármilyen hercegnős nagy ruha is, azt veszel fel amit szeretnél. Vehetsz alá harisnyát, és rengeteg szép kabátka, vastagabb pelerin vagy stóla kapható, amit fel tudsz venni téli esküvőre. Amit érdemes átgondolni, hogy ha rossz az idő, legyen egy b terv benti fotózásra.

2019. nov. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!