Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Az esküvöi szöveget a jegyes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az esküvöi szöveget a jegyes oktatáson tanuljuk meg? Félek, hogy elfelejtem, ha izgulok a saját nevemet se tudom és dadogok néha

Figyelt kérdés
2010. júl. 16. 16:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
nem kell megtanulni; a pap előre mondja nektek a szöveget, amit csak meg kell ismételnetek
2010. júl. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

elsö: igazad van, így kell, de olyan hosszú mondatot mond el egy huzamban amit meg kell ismételni, hogy mire a végére ér, elfelejtem az elejét. Voltam pár esküvön, és pont belegondoltam, hogy én ezt képtelen vagyok megjegyezni!

Kedves Kérdezö! Én pont ezért nem mentem eddig férjhez, csak el vagyok jegyezve, mert félek, hogy leégek mindenki elött, hogy ennyit nem tudok megjegyezni. Pedig tényleg nem!:D ezért lehet, hogy én is inkább megtanulom...

22/L

2010. júl. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

22/L ne butáskodj :)


elég jól van tagolva, s nem annyira hosszú, hogy ne tudd visszamondani, másrészt nem ott hallod először, hiszen a pappal előtte úgy is átbeszélitek

de persze senki nem tiltja meg, hogy megtanuld

szóval, hajrá lányok!!

2010. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

szerintem én betanulom...fő a biztonság:)

vagy ha esetleg még igy is rontok elnevetem magam:)

2010. júl. 16. 17:14
 5/5 anonim ***** válasza:
73%

Nézd...Diana hercegnő az egész világ előtt égett be amikor Károly neveit felcserélte és így lényegében a nagyapjához ment hozzá:D

Te ettől jobban nem tudsz leégni:)

Amúgy meg ellehet ezt poénkodni is főleg ha a papot is ismered (mmint a rontást:D)

2010. júl. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!