Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívtak esküvőre a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívtak esküvőre a barátnőmmel együtt, de nem akarok menni. Messze van, kedvem sincs, annyira nem közeli rokonok hívtak meg. Stb. Milyen indokkal mondjam le?

Figyelt kérdés

Sajnos a szállás lefoglalták már a nevünkre, aminek lehet anyagi vonzata is van. Én kifizetném ezeket a költségeket, de kellene valami jó indok, amivel lemondhatnám sértődés nélkül.

Tamás


2010. júl. 20. 12:55
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
77%

Menj el!:)


Ez egy jó kiruccanás neked meg a barátnődnek.Gondolom jó kaják,zene,valami jó szállás(a fantáziádra bizom mit lehet ott csinálni:) ).Addig még lehet megjön a kedved.

2010. júl. 20. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
89%
legjobb az őszinteség ...
2010. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok elmenni, mert csak a jópofizásról szólna, jópofizni meg nem akarok, őszinte sem akarok lenni, mert azért túlzottan megbántani azokat akik meghívtak, nem akarom. Szal valami kifogás kellene
2010. júl. 20. 13:05
 4/22 anonim ***** válasza:
74%
Én tuti mennék de te tudod:) Esetleg munka nyaralás stb
2010. júl. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%

Ha korábban azt mondtad, hogy mész, kéred a szállást, akkor baromi nagy pofátlanság most lemondani.


Ha nem kérdeztek meg, csak lefoglalták neked, mondván, hogy úgyis jössz, akkor ne legyen lelkifurdalásod, mondd meg, hogy sajnos nem tudsz menni és kész. Az esküvő napján vagy előző nap pedig küldj dísztáviratot.

2010. júl. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Megfordult a világ... Az emberek akkor nem bántódnak meg, ha hazudnak nekik, és akkor igen, ha őszinték :)
2010. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Ha nem túl közeli rokonok,akkor ha tényleg nincs kedve,akkor ne menj el,bár én az utolsó pillanatban nem mondanám vissza.Fő az őszinteség.És nem muszáj jópofizni,hisz nem veled lesznek elfoglalva.
2010. júl. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Persze, hogy pofátlanság, de ez van. Mivel az időben visszamenni nem tudok, hogy akkor ne mondjam biztosra, így ezért kell valami tanács.

Szal arra várok tanácsot, hogy mivel húzzam magam ki, nem arra, hogy hogyan szégyeljem magam. Köszi :)

2010. júl. 20. 13:13
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem menjetek:) Az ifjú pár úgysem fog veletek nagyon foglalkozni, sokan lesznek, akik majd keresik a társaságukat, nem fog feltűnni, ha ti nem, inkább magatokban táncolgattok, eszegettek, és korán el is mehettek.


De ha mégi lemondod, akkor írd meg nekik, hogy sajnos más lemondhatatlan programotok van (külföldi előre lefoglalt utazás, üzleti út, temetés... ). Nem tudom mennyire vagytok közeli ismerősök ahhoz, hogy rájöjjön ezekre... :S

2010. júl. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Szerintetek az jön jobban hogy " bocsi, de nem vagyok kiváncsi a pofátokra, nem megyek". Őszinte volt...
2010. júl. 20. 13:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!