Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Létezik olyan esküvői ruhaszal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan esküvői ruhaszalon Budapesten vagy környékén, ahol molett/nagy méretű ruhák vannak és igényesek is? Tudtok ilyet mondani? Vagy molettként érdemesebb ruhát varratni?

Figyelt kérdés

Akármit néztem eddig, ahol ilyen ruha van, az mind olyan idejét múlt darab volt, vagy nem is tudom... A legtöbb ruha, amire azt mondtam, hogy gyönyörű, csak 38-as méretben volt. Kicsit el vagyok keseredve, mert kilátástalan az egész. Három szalonba jelentkeztem be eddig, ki tudja alapon. Tudom, hogy vannak ott nagyobb méretű ruhák, de egyik sem tetszett úgy képről igazán, csak abban bízom, hogy élőben keltenek más hatást - pozitív értelemben persze.


Valakinek ötlete? Varrassak ruhát, vagy van remény?


Előre is köszönöm!



2019. dec. 29. 00:05
 1/7 anonim ***** válasza:
13%

Persze, hogy van remény!

Fogyj le és akkor beleférsz az emberi méretű ruhákba.

2019. dec. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Budapesten tuti van olyan szalon, ahol 38-as méret felett is vannak szép ruhák. Ha az kipipálva, én még Ausztriát megjátszanám.
2019. dec. 29. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
Mit értesz molett alatt? Tudok helyet ahol gyönyörű választék van kb 40-42-es méretig. Viszont afölött sajnos a molett csak eufemizmus...
2019. dec. 29. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Több nagy márkának van molett részlege, de ahogy elnéztem inkább középkor felettieknek.

Hát passz...

2019. dec. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt számold bele hogy az esküvői ruhából általában 1 mérettel nagyobb kell mint normál ruhából.

42-44-es méretű ruhákat még elég egyszerűen lehet találni. Jó szívvel tudom ajánlani a dán Lilly márkájú ruhákat, pár szalon tartja őket itthon.

2019. dec. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Pomázon méretre varrnak, jó áron. Olcsóbb, mint a bérlés:)
2019. dec. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
40/42 a meretem, magas vagyok es normal testalkatu, a molett nem a 40-nel kezdodik. Hozzateszem ram is egy 38ast igazitanak a napokban, mert ezek szerint a magyar atlag 38 es alatta?
2020. jan. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!