Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A házasságkötéshez 3 hónapnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A házasságkötéshez 3 hónapnál nem régebbi anyakönyvi kivonat és papírok kellenek?

Figyelt kérdés
A párom külföldi, még tavaly augusztusban kérte ki az anyakönyvi kivonatát, amit külföldön fordíttatunk magyarra, de sajnos a hivatal nem fogadta el csak kizárólag az OFFI fordítást. Ezen felhúztam magam mert az a fordítás sem volt olcsó, viszont a dolgok itt elakadtak mostanáig. Be akarom vinni hétfőn az OFFI-ba de gondolom nem fognak szólni, ha a jegyzők nem fogják valami miatt elfogadni megint. Esetleg tudtok ügyvédet vagy akárkit aki jártas ebben és gyorsan le tudná nekem a jogi herce hurcát rendezni? Előre is köszi

2020. jan. 11. 11:48
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem jogi hercehurca, nem tudom mikor szeretnetek hazasodni, de 6 honapnal regebbi iratokkal ügyveddel sem fog menni. İlletve termeszetesen csak az Offi forditas az elfogadott minden irata eseteben, erre is figyeljetek, valamint kerhetnek apostille-t is orszagtol fuggoen az irat elfogadasahoz.
2020. jan. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!