Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is nagyon ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyon ciki volt a többiek előtt vagy megérthető? Ha ti ezt a jelenetet hallottátok volna, mennyire gondolnátok rosszat a lányról (rólam)? Azóta mérges, csalódott a barátom, hogy lehetne helyrehozni?

Figyelt kérdés

A barátom ma lett 27 éves, 9-én. A szülinapi buliját ültük a barátaival, amikor egy csomó rossz dolog történt.

Az a lényeg, meg lett hívva egy Timi nevű csaj, akit még gimiből ismertek. Én már hallottam róla. Járt az egyik barátjával, a barátommal pedig csak baráti viszonyban voltak. Hát az én féltékeny alkatomnak kimaxolták, az biztos. Mert hogy ott dumálgattak, nevetgéltek, stb. Nem is csatlakoztak az ilyen közös dolgokba mint Activity, meg paprikás krumpli készítés. Aztán, azt tudni kell hogy mi motoron érkeztünk, mondta a barátom, elviszi egy körre a kis utcákban. Mondta, csak akkor, ha nem zavar engem. (Mert tudja, hogy a motoros dolgokra különösen féltékeny vagyok. Mert szerintem amelyik csaj már elviteti magát, annak már tetszik a barátom, annak már imponál ez az egész hogy motoros, és innentől kezdve nem díjazom az intim összesimulást a vason. Hogy a csaj átfogja a karjaival a testét, érezze az illatát, stb. Nekünk is ez volt első talikor.) De azt mondtam, jó, vigye el a hülye Timikéjét. Mert amúgy annyira nem zavart most ez a motor dolog, ha tetszik is neki esetleg a barátom, az csak egy elismerés nekem. De azért nem szívlelem a csajt nyilván, na.

Elvoltak menve, és totál nem értek vissza a megígért 10(!) percen belül. Még 20(!) perc múlva se értek vissza, amikor is egy szög beleállt a fejembe. Kilógott egy rozsdás szög egy gerendából a hegyes felével, és belefejeltem. Eleinte nem mondtam semmit, csak éreztem hogy fáj. Aztán megkértem az egyik gyereket, nézze meg a fejemet, és mondta hogy tiszta vér a hajam alatt (én azt hittem, izzadtam). Mondtam akkor hogy beleállt az a szög a fejembe, és nem tudták ezt a vérmérgezés - meddig hat a tetanusz dolgot belőni, ezért ketten bekísértek az orvosi ügyeletre. Hát én meg a baleset miatt hatványozottan vágytam a barátom közelségére, de nem volt ott. Sőt, kifejezetten az ő hibája volt, hogy nem volt ott, sőt kifejezetten a Timcsimimcsivel múlatta az időt ahelyett hogy ott lett volna amikor szükségem van rá. Végig vártam hogy felbukkanjon, vagy elérhető legyen, de semmi.

Mire visszaértünk, és láttam hogy még sehol a motor, pedig sokszorosan is túllógták a 10(!) percet, majdnem elsírtam magam. De alighogy elindultam volna vissza a többiekhez, látom hogy érkeznek motoron. Hát mérges lettem, legszívesebben megkértem volna a többieket, ne mondják el a balesetet. De ilyet nem lehet, inkább a hátsó kertbe húzódtam. Amikor odaért a barátom hozzám, egyből nekiestem, hogy hol a francban voltak eddig, amikor 10(!!!!!) percről volt szó, hog kellett volna de nem volt velem, hanem helyette (és ez a ciki rész) dugta a hülye Timcsimimcsit. Ezt a dugta a Timit részt amúgy nem gondoltam komolyan, ez csak egy szófordulat arra, hogy más lánnyal volt felháborítóan sok ideig, mármint ahhoz képest amennyiről szó volt, meg hogy szükségem lett volna rá. Na aztán leesett, hátsó kert ide vagy oda, ezt mindenki hallotta, néma csendben voltak.

Rögtön azt éreztem, mindjárt elsüllyedek, hogy a féltékenységi rohamom szem- és fültanúi lettek. Aztán a barátom közölte, hogy az orvosi ügyeletről jöttek, mert közben visszaértek, és mondták neki a szöget, meg hogy bevittek, és megijedt. De mire beértek, mi már eljöttünk. Mondom jó, de akkor se volt ott, mikor kellett, és akkor is legalább egy fél órát elvoltak, holott 10 percről volt szó. A barátom meg tök csalódott bennem, hogy ilyen rinyás vagyok, és kiakadok ha tovább visz motorozni valakit, mint ígérte, hogy ilyesmi felett kicsapom a balhét. Aztán megmondta, nem szórakozásból voltak addig távol, hanem belefutottak rendőrökbe, akik igazoltatták őket, meg mindent átnéztek rendben van-e, mert volt velük egy tanuló aki rajtuk gyakorolta a közúti ellenőrzést, ráadásul a Timinél nem volt semmilyen személyi azonosításra alkalmas fényképes igazolvány. Mondom jó, de legalább dobhatott volna egy smst vagy hívhatott volna, és közölte, amint volt lehetősége mindkettőt megtette, de nem válaszoltam és nem voltam elérhető. És akkor beugrott, hogy amikor beértünk az orvosiba, akkor mérgemben lenémítottam a telómat, ne legyek neki elérhető ha ő sem elérhető nekem.

Hát ennyi. És mindezt hallotta mindenki azok után hogy levágtam azt a féltékenységi hisztit, hogy úgy fogadtam, meg hogy ilyet mondtam, biztos dugta a hülye Timcsimimcsit. Vérciki volt. Utána alig mertem közéjük menni.


2017. aug. 9. 01:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
98%
Húú még olvasni is kellemetlen volt.xd
2017. aug. 9. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Hááát... nem tudom. Én csak azt várom el, amit adok, és száz, hogy nem vitetném el magam motorozni.


Az, hogy ciki-e, egyéni. Nekem nem, de engem nem érdekel, ki mit gondol.

2017. aug. 9. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
70%
Nem ciki. Ugyanigy kiosztottam volna a baratomat. Mondjuk neki magatol is eszebe jutna, hogy ne vigyen el lanyokat motorozni meg ne egy lannyal csevegjen kettesben egy buliban, mikor en is ott vagyok.
2017. aug. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
66%
Remélem kamukérdés, bár annak elég jó :D
2017. aug. 9. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%

Nyugi, biztos, hogy valahol megdugta a Timimcsimimcsit. :)

Akkor is 20 perce voltak távol, mikor te bementél az ügyeletre, már ott némítottad ki a telód. Az legalább 30 perc.

A kiscsajnál nincsenek iratok, gondolom kapott érte minimum büntetést, de jobb helyeken előállítják.

Az igazoltatás csak a fedő sztori arra, hogy miért voltak legalább 30-40 percet kettesben. Nem volt olyan sietős numera, megadták a módját! ;)

2017. aug. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
77%

A hiszti gáz és gyerekes, tanulj meg viselkedni és gyakorolj önkontrollt, hogy legyen némi méltóságod.


Ettől függetlenül, ha a barátom így viselkedne, ha nem is ott mindenki előtt, de utána tuti dobnám. Egész egyszerűen nekem nem kell ilyen tapló féreg, aki egy random csajjal szórakozik egy buliban amíg ott vagyok, majd elviszi motorozni. Ez ugyanúgy gáz.

2017. aug. 9. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
48%

Szerencsétlen barátod. Egy hisztisp.csa vagy, mi jogon kéred számon az életét? Mi jogon kérhetet azt, hogy fogja minden percben a kezed? Párkapcsolatban vagytok, két elvileg önálló személlyel, aki el tud menni egyedül az ügyeletre, mert nem dől össze a világ, nem fogsz meghalni, ha nincs ott egy ember. Ne hidd azt, hogy ő nem ment volna el hozzád. Ha megcsalna, meg fog és te nem tudsz semmit tenni, ha így folytatod ki is dob.


"Szerintetek is nagyon ciki volt a többiek előtt vagy megérthető? Ha ti ezt a jelenetet hallottátok volna, mennyire gondolnátok rosszat a lányról (rólam)? Azóta mérges, csalódott a barátom, hogy lehetne helyrehozni?"

Ez nem ciki, hanem nagyon gáz. Ha tanúja lettem volna, azt gondolnám, hogy kisebbségi komplexusos, féltékeny iq lightos személy. Ezt úgy lehet helyre hozni, hogy megváltozol, önbizalomhiányos vagy és nem vagy megértő, bár ez lehet a féltékenységi rohamod miatt lehetett, de kétlem. Ja és bocsánatot kérsz a barátodtól.

2017. aug. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
49%
Én azt csodálom, hogy a srác nem vágott ki utána. Saját magad üldözöd el a srácot.
2017. aug. 9. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
45%
Én a helyedben még ott is hagytam volna, nem érdekelt volna a magyarázata. Szerintem nem ciki, én a helyedben kerülném, és semmi életjelet nem adnék magamról, akkor talán ha észbe kap máskor nem csinál ilyet.
2017. aug. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
58%

Fú hát nem semmi... szerintem kérj bocsánatot a barátodtól (bár gondolom már megvolt), mást már nem nagyon tudsz tenni. Mindenki került már cikis helyzetbe, ill. szerintem mindenki járt már úgy, hogy ilyen-olyan stressz miatt nem megfelelően reagált le dolgokat. Előfordul, a lényeg, hogy mostmár látod, hogy ez sok volt, valószínűleg tanultál belőle, és legközelebb nyugodtabban tudsz kezelni egy konfliktust - vagy legalább megvárni a magyarázatot, mielőtt nekiesel.

Akik azt írják, hogy dobnák, meg stb., nem tudom, milyen kapcsolatban élnek... szerintem ennél jobb magyarázat nem nagyon van arra, hogy miért voltak ennyi ideig távol.

2017. aug. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!