Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Sikerült találni nagyon pici...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült találni nagyon pici és nagyon lógó mellre mutatós menyasszonyi ruhát? Milyen volt a felső része?

Figyelt kérdés

El vagyok kenődve.

Jövőre lesz talán az esküvőnk,és ruhákat nézek.

Mindig is pici volt a cicim,75 körül,de kerek és feszes.

Most ugyanez a méret,de ló, mint ahogy mondani szokták üres tejeszacskó.

Hogy csináljak ebből szép dakoltázst a lakodalomra?


2010. júl. 22. 23:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Push up melltartóval!Csodákra képes,próbáld meg!
2010. júl. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha bérelsz, a szalonban a hölgy érteni fogja a dolgát. Mindenféle alakra meg tudja mondani, hogy mi áll jól. Fogsz találni, ne aggódj.


Egyébként egy jó fűző megoldhatja a gondodat.

2010. júl. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó push up melltartóval. Ne sajnálj rá több ezer forintot, azt máskor is kihasználatod. Annyiért már olyat is kapsz, ami pántnélküli és tökéletesen tart. Triumph meg ilyen boltokba keresgélj.
2010. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

A push up melltartókkal az a bajom, hogy ggyakorlatilag lötyög benne a mellem, mert az alsóbb lógósabb részt uyan feljebb tolha,de mivel nem feszes így mindig van benne egy kis üres tér.

Na ezt biztos csak az érti aki hasonló mellekkel rendelkezik.

A mindennapi életben is a pushup melltartóval próbálkozok,de sajnamélyen dekoltált ruhák, felsők szóba sem jöhetnek, mert nagyon látszik, hogy csak a melltartó tartja a cicket...amúgy plöttyedtek.

2010. júl. 22. 23:34
 5/13 anonim ***** válasza:
61%

Szerintem a 3096-os, 3071-es, ruha jól állna!


[link]



Itt pedig a a 3091-es, 3094-es,3112-es ruhák talán előnyösek lennének.


[link]

2010. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%
Látom csak az első oldalt hozta be min a két linknél,de két oldalas,a másik oldalon is írtam ruhákat. :)
2010. júl. 22. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
82%

Nem tudtam hogy mellhez kell ruhát választani. Nekem is olyan mellem van mint neked és cseppet sem zavar.

De az egyetlen amitől nem plöttyedt az a fűző, ami összenyomja/felnyomja és úgy van valami normál mell látszata. De én ugyan fel nem vennék olyasmit amiben levegőt alig kapok, csak azért hogy szebbnek tűnjön benne a mellem...


Inkább valami ilyesmi felsőrészűt:

[link]

2010. júl. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Szerintem ezek jol allnanak:D En a halter, bateau es high neck felsoreszekkel probalkoznek

2010. júl. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Ó,de jó.

Köszi a válaszokat, a linkeket meg főleg.

Az egyikbe bele is szerettem. :-))

2010. júl. 23. 00:19
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tetszik?:)
2010. júl. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!