Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívo megszólitás; tegezve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívo megszólitás; tegezve vagy magázva?

Figyelt kérdés
Pl. Rokonnak, családtagnak.
2020. febr. 11. 06:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, tegezed vagy magázod őket.
2020. febr. 11. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha a meghívottak közül van, akit tegeztek és van olyan is, akit magáztok, akkor csinálnék mindkét verziót.

Ha minden meghívottat tegeztek amúgy is, akkor fölösleges meghívóban magázódni.

2020. febr. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
En tegezek mindenkit. Parom szülei akarnak magazo meghivót🙄 holott vannak fiatalok, testverek is, akiket amugy meg tegeznek. Erdekes szitu😄
2020. febr. 11. 09:48
 4/17 anonim ***** válasza:
84%

Gondolom esküvői meghívó, mert oda soroltad be.

Ha már ilyenbe belepof.... akarom mondani belebeszélnek a párod szülei, akkor lesz itt még haddelhadd a szervezésnél. :DDD


Ha bírjátok a konfliktust, akkor meg kéne mondani nekik, hogy ez most a TI esküvőtök lesz, nem az övék.

2020. febr. 11. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Igen, esküvöi. Hat...tudnek meselni miket akarnak. 😏 parom meg sajna 2 tüz közott van. Szüleim mindenbe tamogatnak, segitemek,intezkednek. Az öve meg sokkal jobban áll anyagilag, de igen skotok.ez van
2020. febr. 11. 10:10
 6/17 anonim ***** válasza:
63%

Azért a saját esküvőmre had hívjak már meg mindenkit úgy, ahogy én akarom....

Párod szüleinek mi köze ehhez??? Nyilván kiválasztják a helyszínt is, a ruhádat, az ételeket, a tortát. Össze is házasodnak helyettetek? :O

2020. febr. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Talan annyi köze, hogy segíthetnenek. Meg a velemenyükre is kivancsiak vagyunk. Mivel nem vagyunk akkora anyagi helyzetbe, igy a szülök alljak az esküvöt.


Menyasszonyi ruhat meg se neztek a proban. Holott ez egy nagy szo lett volna. Mindegy. Mindenbe belekötnek, nem segítenek. De megoldjuk😉

2020. febr. 12. 09:09
 8/17 anonim ***** válasza:
38%

Igazából azért, mert megtehetné még nem kötelessége fizetni az esküvőt. Most tulajdonképpen az a bajod, hogy beleszólnak, vagy hogy beleszólnak, de nem fizetnek?

(Bírom ezeket a szülő pénzén esküvőket...)

2020. febr. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Miert birod? Nem millioba fog kerülni. Igen, beleszolnak h miert igy,ugy, van ennel olcsobb is, miert pont itt, stb....ahelyett hogy segitenenek, vagy ne is szoljon bele. Akadekoskodnak.
2020. febr. 12. 10:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Voltam mostanában jó néhány esküvőn, mindegyikre tegezős meghívót kaptam. Őszintén szólva nekem fura, ha nem az és ez akkor tűnt fel, amikor egy ideire magázóst olvastam. Jó barátainkról van szó, fura volt azt olvasni, hogy "...Önt és kedves családját". Nekem ez túl hivatalos.

A miénken nem lesz olyan vendég, akit magáznánk, így eszembe sem jutott magázódó meghívót csináltatni.

Megjegyzem ez is egy olyan mozzanat, amire néhány év múlva rajtatok kívül már a kutya sem fog emlékezni. Nem kell túl komolyan venni. :)

2020. febr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!