Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szólítsam le a munkahelyén a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólítsam le a munkahelyén a munkatársai előtt vagy facebook?

Figyelt kérdés
Volna egy leányzó az Aldiban aki már egy ideje eléggé tetszik. Majdnem mindennap járok oda ezért nem szeretném magam beégetni, hogy mondjuk van palija, vagy a másik csapatban játszik, vagy tudomisén mi. Szerintetek gáz ha ráírok facebookon, hogy blablabla szimpatikus vagy, de nem akartalak megszólítani, mert féltem, hogy beégek ezért meg azért, de lenne kedved meginni velem valamit, mielött koitálunk?

2019. okt. 2. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, baromi gáz, ha nem akarod teljesen elvágni magad nála akkor kapard össze a tökeid és szólítsd meg személyesen. Az nem ciki, a facebookos ráírás viszont olyan helyzetben rettenetesen gáz, ha van lehetőséged személyes kontaktra is.
2019. okt. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem gáz, ha mondjuk ráírsz vmiért, csak ne említsd hogy amúgy már rengetegszer találkoztatok élőben csak féltél megszólítani. Napi több 100 ember közül nem hiszem hogy emlékezne rád, ne is hívd fel erre a figyelmét, mert az gáz. Munkaidőben meg nem jó ötlet zavarni, mert ott elég nagy lehet a stressz. És ne akard rögtön elvinni inni, kicsit beszélgess vele facen, ha látod hogy vevő rád, akkor vesd fel a találkozó lehetőségét
2019. okt. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is eladó vagyok, és sokan beprobalkoznak nálam, úgyhogy megpróbálhatok tanácsot adni.

Én azt javasolnám, hogy finoman közelíts!!

A nagyon nyomulos srácoktol nagyon kínosan érzem magamat, mert ez egy munkahely, és volt olyan is, aki 1 órán át bent volt, mert hogy ő beszélgetni akar velem... Nep zavarhattam el, mert vásárló, de nem is kérdeztem vissza, meg tiszta feszengos voltam, és még így sem vette a lapot.

Volt olyan is, aki mögött már pofakat vágtak az emberek..

De olyan is volt, aki rám írt Facebookon, viszont eloben hozzám sem mert szólni, sőt kifejezetten menekült előlem, ezt kicsit furának tartottam.


Nekem ami bejönne, ha valaki mindig kedvesen mondana pár mondatot, viccelődnenk kicsit, ilyesmi, és csak olyankor kérné el az elérhetősegemet, amikor éppen nem fizet más.

2019. okt. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kis lépésekben közelíts! Finoman, kedvesen bókolj, válts vele pár mondatot. Ez jobb szerintem, mint ajtóstul a házba rontani.
2019. okt. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Estádio de Felchút ***** válasza:
69%

SZEMÉLYESEN!!

Nem, nem fogsz beégni, ha nemet mond. Ne sz*rj már be.

2019. okt. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!