Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Vannak olyan férfiak, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak, akik izgatottan várják az esküvőjüket?

Figyelt kérdés
Vagy ez tényleg csak a nőknek fontos?
2020. márc. 30. 09:49
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Maga a házasság ténye lehet fontos egy férfinek. De a felhajtás ami körülötte van azt aligha élvezik. Főleg ha a menyasszony egy hisztérikává válik az esemény miatt.
2020. márc. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is izgatottan vártam, de az első válaszoló szépen meg is magyarázta.
2020. márc. 30. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én izgatottan vártam, megtettem minden telhetőt. A házasság utáni életet elindítottam, új ház, család tervezés, stb... A házasságnál kialakult hisztérika megmaradt a válásig, így a válást már izgatottabban vártam. A legtöbb lány csak a hercehurcát, a tündöklést akarja, h csodálják, s szerintem még maga a partner is mind1, mert 75% az esélye h el fog válni később, s ő fogja beadni a válást.
2020. márc. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

A férjem olyan izgatott volt, miközben mászkáltunk a városban előző nap minden utolsó dolgot még összeszedni és elintézni, simán eltévedt a jól ismert és begyakorolt utakon is :)

A lagzit is nagyon várta, és még most is megkönnyezi, ha elkezdünk nosztalgiázni.


Szóval, van olyan férfi, akinek ez szintén fontos. Nyilván ehhez hozzájárult, hogy akkor sem lettem menyasszörny és azóta sem vagyok házisárkány, na meg eleve olyan férfit választottam, akivel teljes volt az egyetértés minden szempontból.

2020. márc. 30. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem szerintem izgatottabb volt, mint én. Én lerendeztem volna egy kb 10 fős társaságga, szülők, tesók, tanúk, ő viszont raszkodott a fehér ruhához meg a templomhoz. A ruhámat csak és kizárólag akkor akarta először látni, mikor belépek a templomba, fotóst is intézett, mert én mondtam, hogy engem az tök hidegen hagy, és akkor lesz csak, ha ő keres. Van ilyen is azért.
2020. márc. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:)
2020. márc. 30. 17:14
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi mindketten utáltunk szerepelni, persze megható volt így utólag, de akkor inkább a lámpaláz jellemzett, mint a mennyei boldogság.
2020. márc. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a vőlegényem. :D Most a vírus miatt az idén nyárra tervezett lagzit át kellett tennünk jövő nyárra. Én intéztem a nagyrészét, telefonálgatás, email stb. Ő meg folyamatosan kérdezgette, hogy de tuti jó az új időpont az étteremnek? Tuti átírták a naptárban? Rákérdeztél már a templomra? Biztos nem lesz ott másik esküvő? Fotósnak is tuti jó? Szóval nagyon be volt sózva emiatt. Szerencsére mindenkinek jó az új időpont, úgyhogy már megnyugodott.
2020. márc. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!