Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Miért tartják manapság olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tartják manapság olyan sokan pénteken az esküvőjüket? Oké, hogy pénteken ingyenes a polgári. De.

Figyelt kérdés
Nekem az összes szolgáltató azt mondta, hogy nem ad kedvezményt a pénteki esküvőkre, inkább a szombatira kellene, hogy adjon mert a pénteki miatt szombaton lesz fáradtabb. Én nem várnám el az ismerőseimtől, hogy egy nap szabit vegyenek ki. Vagy ennyire jó kedvezményeket adnak az éttermek péntekre, hogy a pároknál ez mindent eldönt?
2016. aug. 6. 19:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokan későn kezdik el szerezni, van, aki hiába kapcsol "időben", a kinézett hely, vagy fotós már foglalt egész szezonra, így marad a péntek. Vagy jeles dátumuk az a bizonyos péntek: megismerkedés, eljegyzés. :)
2016. aug. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi osszel hazasodunk penteki napon ea nem lesz ingyen.Ugyanannyiba kerul mint hetvegen.
2016. aug. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Akkor miért pénteken? A rokonok barátok nem pattogtak, hogy szabit kell kivenni?
2016. aug. 6. 20:41
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok,meg annyi h azert tartjuk penteken mert akkorra kaptunk leghamarabb idopontot ugy kb ket honappal elotte.Kis eskuvo lesz,igy van is idonk mindent ahhoz igazitani,szval nem jelent nekunk problemat.
2016. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondhattuk volna hogy tegyek at egy kesobbi hetvegi idopontra,de nekunk jolesz. Kb 20fos lesz,nekik mar szoltunk. Egyebkent mi csaladunk kb felenek olyan munkahelye van ahol hetvegen is dolgoznak igy majdnem mindegy mikor is lenne. Etterem legalabb nem lesz dugig es csak par oras lesz egesz. De ezek mi vagyunk es nem szaz fovel,majd azok is elmondjak velemenyuket :)
2016. aug. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
49%
Ahol a miénk volt, ott 20% kedvezmény volt a menüre pénteki napon. De én sem cesznék így ki az egész násznéppel.
2016. aug. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
80%
Nekunk szombaton lesz de ingyenes, egy ftot sem kér az anyakonyvvezeto.
2016. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálam sincs pénteken kedvezmény (fotós vagyok), ugyanannyi munkám és költségem van egy pénteki esküvőn mint egy szombatin. Egy bizonyos szint felett a szolgáltatók már nem osztogatnak kedvezményeket mert a munkájuk alapján bízzák meg Őket nem az áraik miatt.
2016. aug. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Manapság egyre gyakoribb a hétközbeni esküvő. Amúgy ezt én sem értem... jó, ha ilyen 10 fős esküvő, és ismeri a pár az összes meghívott munkarendjét, és gikszer nélkül megoldható, akkor szuper... de azért egy 150 fős esküvőnél már tud gondokat okozni.


A környezetemben én azt látom azoknál, akik nem hétvégére rakják:

- ragaszkodnak egy bizonyos időponthoz

- ragaszkodnak egy bizonyos szolgáltatóhoz, de annak nincs időpontja záros határidőn belül olyan hétvégére, ami tetszene a párnak

- vmelyik szolgáltató extra kedvezményt nyújt aznap

- bele sem gondolnak, csak rábólintanak az első szabad időpontra

- vmi máshoz kell igazítani az időpontot (pl. külföldön élő mikor tud hazajönni)

2017. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!