Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Szeptemberi esküvőt érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeptemberi esküvőt érdemes elhalasztani a koronavírus miatt? Vagy addigra ugye már minden lecseng és úgy ünnepelhetünk ahogy terveztük?

Figyelt kérdés
Aggódunk mert azt tanácsolták nézzünk a biztonság kedvéért egy későbbi időpontot valamikor jövő nyárra. Hát addig megőrülünk. Mikor kell ezt eldönteni? Mi mindenképpen most akarjuk szeptemberben és nem máskor! Csak félünk hogy reagálnak a vendégek, nem e lépnek vissza sokan.. 🤔 Ugye az nem lehet hogy olyan sokáig elhúzódjon ez a korona mizéria?

2020. ápr. 14. 11:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg ezt az ezotéria rovatban!


Ott vannak jövendőmondók és jósok.

2020. ápr. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Ezt a világom senki nem tudja. Vam aki szerint ujra és ujra felüti majd a fejét ősszel és jövő tél végén is, szoval X.

De nekem van ilyen ismerisom aki a juniusit atrakta augusztusra egy szerdai napra,mert nem érdkeli semmi csak legyen esküvő idén és kész. Én, mint vendég ezz gáznak tartom.... egyrész vetek ki 2 nap szabit kb emiatt vagy csak a negyedén vagyok ott, másrészt nekem fura ha valaki ennyire görcsösen akarja.

2020. ápr. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi júniusi esküvőt tettünk át szeptember közepére. Én már abban sem vagyok biztos,hogy ezt meg lehet tartani. Egyetlen porcikàm se kívánta eleinte áttenni,de most ott tartok,ha idén nem lehet,akkor polgári szűk körben, jövőre meg már minek a nagy banzáj..
2020. ápr. 14. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha nem csak 2 tanuval akarod megoldani tenyleg erdemes lehet attenni. Jobb biztosra menni. Mi juniusi eskuvonket egy evvel halasztottuk, bar csak a templomit es a lagzit.
2020. ápr. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Nem kockáztatnék. Elhalasztanám egy későbbi időpontra. Szerintem rosszabb, ha most húzod-halasztod a döntést, és majd előtte 1-2 hónappal esik le, hogy mégsem tudjátok megtartani.
2020. ápr. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Aki erre tudja a választ, az árulja már el, hogy az OTP részvény hol lesz szetemberben? :)
2020. ápr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Szeptemberre állítólag érkezik a vírus következő hulláma.

Én biztos nem tartanék nagy esküvőt, mert nem szeretném, hogy a nagy napom egy haláli "vírusparty"-ba csapjon át. Inkább két tanú, kis esküvő.

2020. ápr. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
68%

Sajnos sokan vannak hasonló helyzetben. Az első tippek ugye azt mondták, hogy nyáron lecseng a dolog, de azóta már volt, aki azt mondta, júliusban tetőzik.

Semmiben nem lehetünk biztosak, én inkább áttenném. Egyszerűen amiatt, mert több, mint egy hónapja tart a vírus és még mindig nő a megbetegedések száma. Már hogy napról napra egyre többel nő. Szóval szerintem nem lesz valami hamar vége.

De tegyük fel, hogy július-augusztusban vége is lesz a dolognak - én biztos nem megyek még szeptemberben sehová, nemhogy esküvőre. Érdemsebb inkább átteni sztem.

2020. ápr. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
40%
Ha nagy banzájt akartok tartani, akkor igen érdemes min jövő tavaszig várni vele. Mindenesetre én vendégként nem mennék szeptemberben sem el sok ember közé.
2020. ápr. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
85%
Mi egy májusi esküvőre voltunk hivatalosak, áttették július közepére! Elég optimisták.. ebből kifolyólag a ti szeptemberi időpontotokkal semmi baj sincs.
2020. ápr. 18. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!