Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Mit vigyek esküvőre ajándékot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vigyek esküvőre ajándékot, ha a menyasszonyt egy internetes fórumról ismerem csak?

Figyelt kérdés

Személyesen csak egyszer találkoztunk, augusztusban lesz az esküvője, és meghívott rá. Szeretnék vinni valami ajándékot, de inkább csak valami jelképeset. (Háztartásban már minden lényeges megvan.)

Van valakinek ötlete?


2010. júl. 28. 23:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Én legutóbb mikor esküvőn voltam egy egy szép kávés készletet vettem. (csészék,alátét,kancsó,cukortartó,tejes kancsó) Nagyon szép volt és örült neki a menyasszony. De volt,hogy padlóvázát vettem.
2010. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
melyik városban lesz és hanyadikán?mi is megyünk aug.ban,hátha egy helyre :D
2010. júl. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg mire van szükségük, az a biztos.Akkor nem fogsz mellényúlni.
2010. júl. 28. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jópofa ajándék:

[link]

2010. júl. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
fórum témájával kapcsolatos valami?
2010. júl. 29. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Hát én hanyagolnám a dobozt, amit belinkeltek. Mit kezdenek vele aztán? akinek a nászajándékhoz kell doboz, az úgyis jó előre megveszi, vagy megcsinálja magának. Pénzt meg a bankban tartanak, esküvő után.

Szerintem is kérdezd meg, hogy mire van szükségük. Ha azt a választ kapod, hogy "semmire, és ááááááááá ugyan", akkor én pénzt adnék. Egy esküvő nagyon sokba kerül (átlagos esküvő 60 főre 1-1,5 millió ft), a pénz jól fog jönni nekik, amikor a szolgáltatókat ki kell fizetniük. Hidd el, ISZONYATOSAN NAGYON fognak neki örülni.

2010. júl. 29. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Dobj bele a menyasszonytáncba 5 e ft-ot. Szerintem az ugy teljesen jó.
2010. júl. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

8.50-esnek

Te érted ennek a doboznak a lényegét?Mert én úgy érzem,hogy nem... :) Vicces dolgok vannak benne,és az utolsó fakkjában lehet pénzt tenni.Ez egy emlék tárgy,nem széfnek kell a későbbiekben használni.Miért jobb egy 26. étkészletet adni?Így tulajdonképpen ad valami csekély ajándékot is és tehet bele pénzt is.

2010. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket. Csak az esküvőre megyünk, nem gondoltam nagy ajándékra, pénzt semmiképen nem akarok. A doboz jópofa, de azt inkább valaki személyes jó barátnak tudom elképzelni.

Babás fórumról ismerem (gondoltam babás fotoalbumra) és aug. 14-én lesz az esküvő.

Szóval valami apróság, egy kis emlék tőlünk.

Várom a továbbiakat, hátha jön még ötlet.

2010. júl. 29. 10:31
 10/18 anonim ***** válasza:
a fotóalbum jó + egy babaáruház utalványa beletűzve, azért a vacsora kb költségét kb.5000/fő illik ajándékba vinni ;)
2010. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!