Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » A vőlegény csalja a menyasszon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A vőlegény csalja a menyasszonyt, a menyasszony a vőlegényt! Augusztusban esküvő? Bővebben

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem rám tartozik de úgy érdekességképpen megosztom.

Anyukám dolgozik egy részlegen egy cégnél, együtt főnök egy másik pasival(ő a vőlegény). Nos neki a menyasszonya ugyanannál a cégnél csak egy teljesen más részlegen.

A vőlegény csalja a menyasszonyát egy munkás nővel, a menyasszonya is csalja a vőlegényt egy munkással az ő részlegén. 2 hét múlva meg az esküvőjük.

Szerintem annyira undorító ez az egész, ahelyett, hogy mindketten boldogan élnének a másikkal akivel csalják a partnerüket, ahelyett összeházasodnak, mondván mert már 7 éve együtt vannak, és már eljegyzés is volt.


Mi a véleményetek erről?


2011. aug. 1. 21:46
1 2 3
 1/22 Darcy01 ***** válasza:
97%
Jó hülyék, de az ő dolguk. Majd tanulnak a saját kárukon 5-10 év múlva....
2011. aug. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
38%
Hát nem szép, az biztos, de nem tudom, miféle választ vártál erre, épeszű ember nem helyesli ezt. Inkább törődj a magad dolgával, ne idegen emberek kapcsolatának elemzésével...
2011. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Igazad van
2011. aug. 1. 21:53
 4/22 anonim ***** válasza:
31%
"Mi a véleményetek erről?" semmi közöm hozzá és neked sem
2011. aug. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenekből lesz majd a válás. Ha lesz gyerekük akkor ő fog szívni a végén.
2011. aug. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim válasza:
96%
Nem fog sokáig tartani! Szívás annak, aki az esküvőn jól letejel, és tudja hogy úgyis vége lesz hamarosan.
2011. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
97%

Hidd el, úgy fognak élni, mint a galambok:

hol az egyik repül az ablaknak, hol a másik.

2011. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
96%
Lehet mindkét fél tudja a másik létezését és nyitott házasság lesz.
2011. aug. 1. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha a környezetemben ilyen lenne én is felfigyelnék rá. :D Azt nem lehet tudni, hogy sejtik-e egymásról?
2011. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
88%
Lehet, szeretik egymást csak a szex nem jó köztük, így ezt mindkettő máshol pótolja.
2011. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!