Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » 25 éves kor felett ciki ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éves kor felett ciki ha nincs párom egy esküvőn?

Figyelt kérdés
Mindjárt koszorúslány leszek egy barátnőm esküvőjén, de nincs jelenleg barátom és nem is valószínű hogy lesz odáig. Ciki lenne egyedül menni? Az a baj, hogy én egy kicsit annak érezném....

2020. jún. 2. 11:27
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se ciki.

Nekem férjem van, de egyedül megyek a barátnőm esküvőjére,mert a férjem 1x találkozott vele (a mi esküvőnkön) + ott lesz egy csomó volt osztálytársnőm akivel egy asztalhoz ültetnek és inkább velük társalgok. Hogy mit fog szólni a "falu" meg az idősebb korosztály, pont nem érdekel.

A mi esküvőnkre is volt olyan, aki hozta az 1-2 hetes kapcsolatát, de bár ne tette volna.

Az egyik pasit ki nem állhatom, lagzi után szakítottak is, de azért egy életen áát ott díszeleg az esküvői fotóinkon, a másikat nem ismertem, de üzent a barátnőjével (férjem távoli unokatesója, 1x találkoztak) , hogy szerinte hogyan kellene az ültetési rendet megcsinálnunk,mert nem tetszett az úriembernek, hogy hátul ülnek.

Szóval, nyugodtan menj csak egyedül, biztos lesz ott ismerős vagy egy jóképű szingli unokatesó.

2020. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
34%
Sok kamu álszent duma hogy "nem, nem ciki" aztán jól kibeszélik egymást közt részegen, hogy "milyen gáz már".
2020. jún. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
ha nagy esküvő lesz sok sok emberrel az remek ismerkedési lehetőség
2020. jún. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem rosszabb, ha valakit összekaparsz, hogy ne legyél egyedül, aztán mindenki lesi, hogy ki ez az ismeretlen faszi melletted, te meg szabadkozhatsz, hogy nem vagytok együtt.

Ha amúgy lesz társaságod, akkor szerintem egyáltalán nem ciki. Velem volt olyan, hogy amúgy volt barátom, de az esküvő előtt pár nappal lemondta, így egyedül mentem. Viszont volt pár barátnőm, ismerősöm ott, szóval nem éreztem rosszul magam. Senki nem ezt nézte, a párral vannak a vendégek elfoglalva általában.

Ha teljesen egyedül mész és nem ismersz senkit, akkor valóban rossz.

2020. jún. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam már egyedül esküvőn, mert párom épp munkahelyet váltott, és nem kapott szabadnapot. Nagyon jól éreztem magam így is. Egyáltalán nem ciki kísérő nélkül menni.
2020. jún. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki. Több szingli barátnőm is jön jövőre az esküvőmre, igaz nem lesznek koszorúslányok. Egy jó buli az egész, lesz ott sok korunkbeli barátom, még az is lehet hogy találnak valakit az esküvőn aki megtetszik.
2020. jún. 2. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
34%
Ezen könnyen változtathatunk, ha írsz. 😄
2020. jún. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!