Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Másnak is irritáló a lagzi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másnak is irritáló a lagzi?

Figyelt kérdés
Mikor ilyen elhízott, bepirosodott képű emberkék fennhangon osztják az észt és az unalmas poénjaikat, néha meg bemozdulnak a ritmus hatására. Meg ilyen dínomdánomosan vihorászva, ittasan pörög mindenki, tök rossz zenére.
2010. aug. 1. 08:30
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
49%
IGEN! nem is járok lagzikra. tavaly megkérdeztem a házasodó ismerősömet, milyen zene lesz és hol lesz a lagzi, és nem mentem el, mert pont ez a stílus volt. az én lagzim nem ilyen lesz. azt beszéltük a párommal, hogy nem fogunk azért százezreket, milliókat fizetni, hogy mindenki jól érezze magát, csak mi nem :D szóval nálunk olyan zenék lesznek, amiket szeretünk. na jó, nem pont az, mert tiestot szeretjük, azért annál muzikálisabbak lesznek, bár egy-két tiesto belefér, de ilyen lady gaga, meg justin timberlake, stb. ez tuti. nekem nem lesz öreges buli, akinek meg nem tetszik, az haza fog menni. le lehet szólni, meg pontozni, de így gondolom.
2010. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem senki nem áll a hátad mögött, és veri a fejed egy bottal, hogy márpedig EL KELL MENNED A LAGZIBA!

Irritál= nem mész.Ennyi.

2010. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
73%

Hát igen.

Mindig van 1 dagadt, vörösképű, kigombolt ingben lévő kopaszodó ember aki szórja az idétlen poénokat.

Ha nem vagyok bent akkor meg kint csesztetnek: "miért nem táncúsz? gyere be táncúni...

eladóóóó a mennyasszony! juhhhhéé, ihaj csuhaj

2010. aug. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
79%
én a lakodalmas zenét nem szeretem, nem tudok táncolni a "vakuljál meg úgy szeretlek" típusú eposzokra, ha ilyen lagzira keveredek inkább csücsülök a fenekemen, nem táncolok, mert végülis ha ez az ifjú párnak tetszik, akkor ez az ő napjuk, én más típusú esküvőre vágyom
2010. aug. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

"Szerintem senki nem áll a hátad mögött, és veri a fejed egy bottal, hogy márpedig EL KELL MENNED A LAGZIBA!

Irritál= nem mész.Ennyi."


nem is járok, csak kíváncsi vagyok, másoknak mi a véleménye.


szerintem egy lezüllött fesztivál utolsó napján nincsenek olyan szánalmas emberek, mint néha egy lagziban hajnali 3 óra után.

2010. aug. 1. 08:42
 6/41 anonim ***** válasza:
52%
A lakodalomban olyan zene kell,amilyent a vendégek szeretnek! Elvégre ők fizetik a fiataloknak az ajándék árát és a többi pénzt! Ha ez nem tetszik a fiataloknak,akkor ne hívjanak vendégeket és ne tartsanak lagzit. Menjenek el valahova,ahol kedvükre való zene van.
2010. aug. 1. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
53%

Első, mi is Tiesto-t és hasonló zenéket szeretünk! :D De amúgy én lagzit se akarok. Se a párom. Nem vagyunk nagy bulizósak (ebből a szempontból :)), és hát a szüleim a páromat se nagyon kedvelik (emiatt még lehet, hogy az egész esküvőt meggondolom, és csak 2 tanúval lesz), szóval mi úgy tervezzük, hogy elég szűk körű (max. 50 fő, ez nálunk elég szűk, mert sok a rokon és anyámék persze majd mindenkit meg akarnának hívni, én meg csak azokat, akik nekem fontosak, párom felől nem sok a rokon). Lagzi meg nem lesz, csak egy kellemes, csendes zenével aláfestett vacsora. És nem lesz táncikálás meg berúgok és azt se tudom hol vagyok című mulatság. Nem vagyok kíváncsi erre, és tudom, hogy vannak ilyen rokonaim, bár őket meg se fogom hívni. Zenéről még nem beszélgettünk, de én hajlok az olyan komolyzene felé, ami azért nem olyan nagyon "komoly" csak kellemes hangulatot teremt. Vagy jók még a chill out és lounge zenék is. :)


Második válaszoló: a kérdező nem arra gondolt szerintem, hogy neki miért kell ilyenen részt venni, hanem hogy ő nem csinálna ilyen lagzit, és miért tartja ezt sok ember kötelezőnek. Én így értelmeztem.


Sok boldogságot mindenkinek!

2010. aug. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
66%
Mi párommal a rock zenét szeretjük, hát képzelem milyen lesz a lagzink, mert ő se szereti ezt a stílusú zenét. (mielőtt jönne valaki a buta dumájával, vannak azért lágy rock zenék is, nem csak a black metal féle "kávégép darálás" létezik)
2010. aug. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
93%

az a baj, gondolom saját lagzival is, hogy nem "illik" kedvenc zenéket nyomni, ha a pár metálos, rocker, punk vagy diszkós vagy goás. mert öregek és gyerekek is vannak ot,t vidékiek és városiak is...


én tuti swing/jazz /táncolós rocky zenéket választanék és pár slágert a 70-es 80as évekből amike túgy ahogy mindenki ismer... :)

2010. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
38%

szerintem egy lezüllött fesztivál utolsó napján nincsenek olyan szánalmas emberek, mint néha egy lagziban hajnali 3 óra után.



Kívánom,hogy a te esküvődön csak ilyen emberek legyenek veled az élen undorító vgay

2010. aug. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!