Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Illik lakodalomba piros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illik lakodalomba piros ruhában menni?

Figyelt kérdés
A menyecskeruha piros lesz és nem szeretném, ha a menyasszony emiatt esetleg rosszul érezné magát.
2011. jún. 20. 21:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok egy nagy lakodalom-szakértő, de szerintem nem illik, mint ahogyan fehérben sem..
2011. jún. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Ha ennyire aggódsz, akkor jobb ha megkérdezed a menyasszonyt. A nővérem esküszik a nyáron én leszek a tanúja és én is fehérben leszek, csak fekete kiegészítőkkel. Egyáltalán nem bánja, mivel az övé rendes menyasszonyi lesz, az enyém meg koktélruha.
2011. jún. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Szerintem, ha csak a menyecskeruhája lesz piros, akkor lehet a tiéd is az nyugodtan.
2011. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
29%
lehet.csak a fehér és fekete nem illő
2011. jún. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Három színt nem illik. Fehéret, feketét, pirosat.

Persze nyilván nem küldenek haza, ha pirosban mész, de akkor sem illő. Bár maximum néhány öregasszony fogja szóvá tenni előtted vagy a hátad mögött, mert a fiatalabbak sajnos már nincsenek tisztában az illemmel :(

2011. jún. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
33%
Igen. Bátran felvehetsz akár egy piros ruhát is megfelelő kiegészítőkkel. Bombajó szerelés állítható ösze a piros ruhához. A menyecske ruha egy speciális öltözék, aminek semmi köze ahhoz, ha egy vendég éppen pirosban pompázik.
2011. jún. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy fehér-fekete-piros ruhákat illik meghagyni az ifjú párnak az esküvőn. Persze egy mintás ruha, vagy ha mondjuk csak a felső piros/fehér vagy ilyesmi, akkor sztem fel lehet venni.

De az is jó ötlet, ha megkérdezed a menyasszonyt. Még a kiegészítőkkel mindig tudsz variálni.

2011. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Feketét,fehéret,és pirosat nem illik.
2011. jún. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jól mondják, nem illendő a piros, ahogy a fekete és a fehér sem.
2011. jún. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
50%
Úgy látom, h valaki inkvizítorkodik azokkal, akik azt mondják, h nem baj, ha piros ruhába megy a kérdező. Hihi! Ha neked ez a legnagyobb szórakozás, h lepontozol, akkor csak tedd és vigyázz a szemellenződre! :D
2011. jún. 21. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!