Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Meghívtak minket egy kb 50...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meghívtak minket egy kb 50 fős lakodalomba. Minek ilyen kicsi lakodalmat szervezni? Amikor mindenki tudja, hogy ne térül meg.

Figyelt kérdés
2010. aug. 2. 19:35
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Az emberek általában nem a befektetés miatt rendeznek lakodalmat. Hogy miért csak ekkora.. mert ekkora a rokonság.. stb. Semmi közöd hozzá.. azért hívtak meg,hogy osztozz velük az örömben és érezd jól magad.. de téged csak az anyagiak érdeklenek. nem értelek.
2010. aug. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Muszáj elmennem, mert a párom legjobb barátja. Csak nem értem, hogy miért jó egy 50 fős lakodalom anyagilag? Nem állnak jól és nem értem, hogy akkor már miért nem csinálnak nagyobbat, hogy biztos visszajöjjön és ne legyenek minuszosak.
2010. aug. 2. 20:05
 13/34 anonim válasza:
100%
mi 15en voltunk és senktől sem fogadtunk el semmit, se pénzt, se ajándékot. Előre közöltük mindenkivel, hogy nem ójatjuk az esküvőnket pénzügyi szempontból túllihegni, saját zsebből finanszíroztunk mindent. Így legalább senki sem érezheti, hogy szükség volt az ő pénzére is az esküvői vacsorához.
2010. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

ezt nem értem...téged miért is hívtak meg?!eddig nem látták, hogy te milyen ember vagy!Örüljél neki, hogy abban az 50ben benne vagy,mert ők bizti úgy gondolnak rád, hogy neked is ott kell lenned a Nagy napon...

csak el rontanád a napjukat,ha ott leszel

2010. aug. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%

Ember ,mert nem állnak jól anyagilag nem tudnak 100 ember etetni itatni... nem érted?

Tényleg nem menj el ha ilyen tahó vagy.. remélem hamar kiismer a barátod..,hogy ilyen anyagias vagy...

2010. aug. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyire zavar téged, hogy nem jön vissza nekik a pénz adjál te nekik triplán
2010. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az utolsó hozzászólóval =D
2010. aug. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim válasza:
100%
Ha ennyire szíveden viseled az anyagi helyzetüket, adj nekik vaskos borítékot, hogy biztos legyél benne, hogy ne járjanak rosszul!!! Egyébként nekünk pont anyagiak miatt volt 22fős a "lagzink" (csak ennyire futotta), csak a szűk család és baráti kör osztozott az örömünkben, akiktől cseppet sem sajnáltuk a finom falatokat, és jó bulit akartunk nekik (meg magunknak). Nagyon intim volt az egész, a legboldogabb/legszebb nap az életünkben. Ráadásul nem kellett jópofizni kevésbé kedvelt ismerősök előtt. És a végén mi is plusszosan jöttünk ki az egészből, mert a szeretteink igencsak nagylelkűek voltak velünk.
2010. aug. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok: amíg írtam, nem láttam az előző 2 hozzászólást! Na én is erre céloztam! :-)
2010. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

hát bakker nekem eszembe se jutna, hogy a lagzimon pénzt is fognak adni. de komolyan, most hogy így mondjátok, tényleg szokás.


kérdező: mekkora anyagias f@rok/pics@ vagy

2010. aug. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!