Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kecskeméten reális hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecskeméten reális hogy elkérnek 40.000 Ft-ot egy esküvőért amiben semmi extra nincs, csak azért mert hivatali időn kívül van, de nem külsős helyen?

Figyelt kérdés
Polgári esküvő
2020. júl. 20. 09:18
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem sok.
2020. júl. 20. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Igen, és nem kötelező itt házasodni!
2020. júl. 20. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Hivatali időn kívül van, ergo az anyakönyvvezető munkaidőn túl dolgozik. Az önkori határozza meg, hogy ő ezt mennyiért teheti meg. Szerintem ez nagyjából egy általános díjszabás.
2020. júl. 20. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ekörül mozog.
2020. júl. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Igen, reális.
2020. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Ezt az önkormányzat határozza meg, szóval vagy elfogadod vagy nem. Megkérdezheted esetleg más települések önkormányzatánál, hogy ott hátha olcsóbb az, hogy külsős helyszínre jöjjenek ki.
2020. júl. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként reális: nálunk 30.000 + Áfa, tehát összességében 40 ezer körül mozog.
2020. júl. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
45%

Jó, a miénk 4 éve volt, de Pesten, 10 ezer.


Az esküvők nagy része hivatali időn kívül van, hiszen szombaton tartják a legtöbben. Szóval nem hiszem, hogy ennek olyan nagy extrának kellene lennie.


Ha sokallod, akkor menjetek be 2 tanúval szerdán délben, és aztán béreljetek egy ceremóniamestert vagy hogy hívják, aki a lagzi helyszínén "összead" titeket. Szerintem az sokkal személyesebb tud lenni, mint a műzokogás az anyakönyvvezetőtől a városházán, mikor pontosan tudod, hogy aznap már 10edjére mondja el ugyanazt a szöveget.

2020. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Viszont nem olcsóbb egy szertartásvezető sem és nekem pl. ez a mű. Mi inkább az anyakönyvvezetőnek fizettük ki ezt a pénzt és akkor a tényleges egybekelésünk tanúi a vendégeink. Kinek ez, kinek az.

Egyébként csak a helyileg illetékes av, vagy a helyettese mehet ki adott helyszínre, szóval ha más személyben/árszabásban gondolkoztok, akkor más helyszínt is kell találni.

Azért ez valahol érthető. Az av hivatali időben dolgozik. Be lehet menni akkor is, összead 2 perc alatt, ingyen. Vagy lehet azt választani, hogy hétvégén, külső helyszínen adjon össze titeket, de akkor azt ki kell fizetni. Szerintem teljesen korrekt, a szabadidejéből veszi el az időt, remélem legalább egy részét megkapja a kiszállási díjaknak. Pest megyében tudok olyan helyet, ahova 70-80 ezerért ment ki az av. Nekünk 47 ezerért jött Fejér megyében.

2020. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
44%

Nem kértek külső helyszínt. Ha kértek volna, teljesen reális lenne ez az összeg.


Abban igazad van, hogy valszeg a szertartásvezető sem olcsóbb, viszont rugalmasabb és személyesebb. Ezt nem megtakarítás jelleggel mondtam, csak ilyen "akkor már jobban megéri". De ízlések és pofonok.

2020. júl. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!