Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friss kapcsolatban vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friss kapcsolatban vagyok, mégse érzem magam felhőtlenül, ahogyan azt kéne. Külsős szemmel mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja járunk a barátommal, ebben már volt 1 hét szünet is. Nagyon összejöttek a dolgok nála, 2 hétig nem is találkoztunk, betegség volt a családban stb. Én elhiszem, hogy sok a gondja, de egy friss kapcsolatba szerintem nem lehet megengedni, hogy ennyi ideig ne találkozzunk. Felvetettem nála, ő időt kért, mert nem voltam elég megértő szerinte. 2-3 hete békültünk ki, ezen a héten 1 alkalommal találkoztunk, amikor nála aludtam. Bennem van a hiba, hogy ez nekem nem elég? Én nem csak arra vágyom, hogy átmegyek, szexelünk és másnap megyünk a dolgunkra. Szeretnék moziba, vagy plázába menni, sétálni vele, programokat csinálni. Általában ezeket lemondja, rengeteg időt van a lakótársával, aki mellesleg a volt élettársa is volt 2 évig. Elég nehéz ezt féltékenység nélkül végignézni. Nagyon sok dolog gyűlik bennem, de már félek felhozni mert nem akarok veszekedni. Mit tanácsoltok, hogyan kéne cselekednem?

2013. dec. 6. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Több időt kell együtt tölteni és mintha nem tudnád magadat adni.
2013. dec. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem lehet egy kapcsolatot úgy lezárni, hogy közben vele élek tovább egy fedél alatt, itt kezdődnek a gondok. Én nem asszisztálnék hozzá. Nyíltan megmondanám, vagy ő vagy én.
2013. dec. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De egy ilyen rövid ideje tartó kapcsolatba nem mondhatom neki, hogy költözz el. Már a lakótársának is van párja, meg is bízok benne, csak nem értem miért vele és miért nem velem megy el vásárolni, vagy akárhova..
2013. dec. 6. 17:54
 4/7 anonim ***** válasza:
Miért ne mondhatnád? Vagy félsz, hogy őt választja?
2013. dec. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
3-ig szokott dolgozni, olyankor még ledől aludni egyet. Én nem azt kérem tőle, hogy munka végétől másnap reggelig együtt legyünk, csak naponta 1-2 órát hogy beszélgessünk. Az elején szinte le se tudtam rázni magamról, állandóan együtt akart lenni velem. Olyan mintha valami megváltozott volna, de azt mondja szeret.
2013. dec. 6. 17:56
 6/7 A kérdező kommentje:
Volt már szó arról, hogy elköltözik. Keresgélt lakásokat, van hogy nagyon összevesznek egymással, de mindig kibékülnek és egy ideje nem hallottam tőle ezt a témát.
2013. dec. 6. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:
Leírtam a véleményem. Azt nem tudom, ő mit érez, elképzelhető, hogy próbál tovább lépni, mégsem ezt teszi. Neki így a legkényelmesebb. Én eleve nem mentem volna bele egy ilyen viszonyba, ha tudom, hogy az exével él. De az is lehet, hogy ő olyan típus, hogy egyedül nem tud szakítani, és kell neki valaki.De ebben az esetben is jó lenne, ha határozott voksot tenne melletted. Én így gondolkodnék a helyedben.
2013. dec. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!