Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Akinek 300. 000 ft-ból jött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek 300. 000 ft-ból jött ki az esküvője, mivel sporolt? Hányan voltatok? és holtartottátok?

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 16:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
A miénk harmincezerből kijött. A polgármesteri hivatalban tartottuk két tanú jelenlétében. Utána meghívtuk a tanúkat egy ebédre egy kedves kis étterembe.
2010. aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nem tudom pontosan a miénk mennyiből jött ki, mert volt amit a szüleim fizettek, a férjem meg nekik adott pénzt, aminek az összegében megegyeztek. De itt van 1-2 spórlós tipp: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__1..

Talán itt is segít valaki, nem olvastam át: http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eskuvo__4..

2010. aug. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:):)
2010. aug. 3. 16:36
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A miénk kijött ennyiből.20-an voltunk.Egy étteremben tartottuk,ez volt a legköltségesebb rész.A ruhát én varrtam,varrónő vagyok.A koszorúslányokét is és a sajátomat is.Így anyagáron megvolt.A nővérem virágkötő,így ott sem volt munkadíj.A díszeket,asztaldíszek,ültetőkártya,meghívók,teremdísz,kocsidísz saját kézzel készítettük,ezen is lehetett spórolni.A hajamat egy fodrász barátnőm csinálta,az baráti áron volt a sminkem volt még költséges,10ezer ft próbával együtt.
2010. aug. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
házilag szervezett kerti parti bőven kijön belőle, az anyakönyvvezetőt is házhoz hívjátok, csak legyen aki főz egy nagy kondérban olyan hordós jellegű megoldással a bogrács alatt, és akkor füst sincs
2010. aug. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
ezt tervezzük mi is,hogy háznál, barátok segitenek fözni,sütiket is mi csinbálnánk csak az esküvöi trtát nem...csak sajnos nem tudom h mennyi hus kell pl.60 emberre...:Sez lesz a legdárgább része meg a pia
2010. aug. 3. 16:50
 7/12 anonim ***** válasza:
75%

attól függ, mit főztök, egy pörkölthöz kb 20-23 dkg hús/ fő ...az kb 25ezer ft marhahúsból, pár kg hagyma, 3-4 üveg vörösbor, fűszerek 30-32-ből megvan ...köretnek parasztkenyér és kovászos uborka 3-4 uborkát (jó kis házit szereztek hozzá uborkát és 5 literes üvegeket) +5 ezer


süti: linzert lehet előre gyártani akár egy héttel is, muffin előző nap, zserbót szintén előző nap, krémes sütiket hanyagolnám....ha tesód, sógornőd, anyukád és anyósod, barátnők sütnek 2-3 tálca sütit fejenként, az bőven elég


székeket kértek kölcsön a rokonságból

evőeszköz és tányérok, poharak műanyagból, hogy ne keljen mosogatni 5-6000-ből megvan

2010. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát mi szeptemberben megyünk egyik rokonunkhoz lagziba. Azt mondták, hogy csak a zenekar fogadás volt 200.000ft + vőfély. És én cska néztem össze vissza, hogy akkor még hol van a többi? Egyébként 200-300-an leszünk összesen... Hitelből oldották meg.
2010. aug. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

15en voltunk, 330.000 Ftból hoztunk ki úgy, hogy a gyűrűink méretre készített gyűrűk és 150.000 volt a kettő.

A ruhámat (ekrü színű kosztüm) varrattattam, mert 5 hónapos terhes voltam. Az volt a cipővel együtt 35e. Férjemnek nem kellett öltöny csak cipő: 25e.

Az esküvői ebéd volt 57e. 20e volt a fodrász - kozmetikus. 13e Ft az önkormányzat sápja.

30 pedig a fotós.

2010. aug. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:):)
2010. aug. 3. 18:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!