Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Próbasmink és frizura ajánlott?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Próbasmink és frizura ajánlott?

Figyelt kérdés
A minimalista, szolid kategóriában tartozok, tehát ahányszor mentem ünnepségre, megfelelt frizura, meg smink. Szerintem ilyen alap dolgot nem lehet elrontani.
2020. júl. 27. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Ó, dehogy nem!

A legtöbb esetben ez benne is van az árban. Legfeljebb 10-15%-ot spórolsz.

2020. júl. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
csak nekem le kéne ahhoz mennem vidékre
2020. júl. 27. 08:20
 3/12 A kérdező kommentje:
nem a pénzről volt szó
2020. júl. 27. 08:20
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Én örülök neki, hogy volt. A próbasminken teljesen más volt az ábrázatom, mint ami végül lett az esküvőn, mert visszajelzéseket tudtam adni a sminkesnek, hogy mi az, amit másképp csináljunk. Az esküvő napján nem biztos, hogy lesz 3-4 órád többféle smink és frizura kipróbálására, ezért jó ha előzőleg van egy alkalom, amikor nyugodtan megnézhetitek, mi az, ami jól áll, ami tetszik, ami nem tetszik, rajtad van utána egész nap (vagy hát, ameddig le nem szeded), megnézheted ilyen fényben, olyan beállításban, szóval azért látod, hogy mik azok a részei, amiken érdemes lenne változtatni. Ugyanez a hajjal, bár az nekem végül rögtönzött frizura lett, de szintén azok a visszajelzések alapján, amiket már a próbafrizura alatt megbeszéltünk.


És sajnos de, én láttam menyasszonyt olyan sminkkel, hogy ihaj, a 4 éves keresztlányom valamelyik nap kapott egy játék sminkkészletet szülinapjára, na, ő festette ki magát nagyjából úgy, mint az a menyasszony volt állítólag hivatásos sminkessel kipingálva. Lehet, hogy jók a referenciaképei a sminkes-fodrásznak, de azért érdemes magadnak is lecsekkolni a nagy nap előtt, hogy tényleg hozza-e azt a színvonalat, amit te elvársz tőle, mert lehetnek kellemetlenségek a végén.

2020. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
92%
Nekem jó volt, hogy volt, mert az első smink úgy nézett ki, mintha behúztak volna és monoklim lenne. Váltottam sminkest, és utána egy fokkal jobb lett, bár az meg a természetesnek kinéző sminkhez felrakott műszempillát, amit mindenki kiszúrt. Végül nem volt sminkes, mert magamnak jobban tudom megcsinálni, mint amit ők összehoztak, pedig nem sminkelek rendszeresen. És nem volt olcsó, mindkettőnél 30 körülre jött ki a próba+esküvő kiszállási díj nélkül...
2020. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem attól is függ, milyen hajat/sminket akarsz. Nekünk kis esküvőnk volt, én a mindennapokban nagyjából semennyire nem sminkelek, a hajam pedig csak egyenesen lóg lefelé. Eleinte nem is akartam hajat/sminket csináltatni, úgy gondoltam, az is elég, ha a húgom megcsinálja. Végül rábeszéltek, de próbahaj/smink nem volt. A fodrászhoz ezer éve járok, csinált már több alkalmi hajat, tudtam, hogy jó lesz. A sminkest kb neten találtam, az esküvő napján találkoztunk először - Budapesten élünk, de a sminkes/fodrász a szülővárosomban. Csak egy nagyon alap sminket kértem, hogy mégis úgy "homogén" legyen az arcom, meg valami szolidat a szemem köré. A végén nem is esküvői sminknek számolta fel, azt mondta, a legtöbb menyassszonynál ez kb csak az alap, amit rám feltett. Ha erősebb sminket szeretnél, akkor szerintem érdekes lehet elmenni előtte, hogy mégis hogy fog állni.
2020. júl. 27. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes elmenni. Nekem volt nagyon rossz tapasztalatom magát sminkesnek nevező egyénnel. Ehhez képest, amikor elkészült a kiválasztott sminkesnél a próba hajam és a sminkem és utána tükörbe néztem, majdnem elsírtam magam, annyira gyönyörűnek láttam magam. Ezt szerettem volna látni a tükörben, nem azt a borzadájt, amit előtte. Ott is majdnem sírtam mondjuk... :D

Gyönyörűnek láttam magam, még is kértem, hogy az esküvőre majd kevesebb pirosítót tegyen, több fixálót, más színű rúzst, jó ha ezzel már nem az esküvőn kell foglalkozni. Másnap a hajamra is megírtam neki, hogy mennyire tartott, kicsit szorosabban kéne felül tűzni, vagy többet fixálni. A sminkemet megpróbáltam még aznap lesírni, hogy az esküvőn ne érjen meglepetés! Én úgy gondolom, hogy nagyon megérte. Nem mellesleg egy jó kis "én nap" volt a próba nap. :) Facebook csoportokban sok borzasztó munkát lehet látni, szerintem jó érzés úgy besétálni az esküvőd előkészületeire, hogy teljesen biztos vagy abban, hogy jó kezekben vagy, gyönyörű leszel és pontosan olyan sminked/frizurád lesz, amilyet megálmodtál. A személyek is fontosak, hogy szimpik legyenek, jól kezeljék, ha valami nem tetszik magadon, addig dolgozzanak rajtad, amíg tökéletesen elégedett nem leszel. Nekem ez a hozzáállás nagyon sokat számított.

2020. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nekem próbafrizura nem volt, egyszerű hajat kértem, a fodrász mondta, ne töltsük akkor vewle az időt.

Próbasmink csak azért volt, mert imádom, ha sminkelnek, és ki akartam használni a lehetőséget :D De nem lett volna feltétlenül szükséges.

2020. júl. 27. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mit szeretnél. Nekem feltűzött hajam lesz, jó hogy volt próbafrizura. Nem aznap kell ezen is agyalni, es tudtunk variálni ha valami nem volt jó. Ha csak valami egyszerűt szeretnél nem feltétlen kell.
2020. júl. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon lazán szerveztem az esküvőm, de próbahajam még nekem is volt. Szerettem volna tudni, hogy meddig áll el, mennyire bírja a strapát, kilógja-e magát, stb. És persze az sem mellékes, hogy mennyire áll jól nekem. Hallottam már menyasszonyról, aki a próbafrizura miatt jött rá, hogy egy órát sem bírt ki úgy a haja így tudott menni másik fodrászhoz aki jól megcsinálta.

Próbasminkem viszont nem volt. Úgy voltam vele, hogy ha nem tetszik, ott helyben is lehet módosítani, ha nem bírná sokáig, én magam is meg tudom igazítani

2020. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!