Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Párommal Debrecenben szeretnén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párommal Debrecenben szeretnénk összeházasodni jövő év májusában, de sokan ajánlották, hogy érdemes már most kiválasztani a szolgáltatókat. Ha valaki tud nem túl drága zenészt, videóst, fotóst, cukrászt, éttermet? Akkor ajánlatát szívesen vesszük.

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a cípőben járok én is, úgyhogy ez a kérdés engem is érdekelne. :)
2013. aug. 6. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Én nem gondoltam volna régebben, de most már az esküvőm óta azt látom, hogy tényleg érdemes minél hamarabb, mert foglalják őket hamar. Nekünk is éppen szerencsénk volt, bár zenekarnak már nem azt kaptuk, akit szerettünk volna.


Őket ajánlom zenekarként: [link]

2013. aug. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!