Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Tanú leszek a barátnőm esküvőj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanú leszek a barátnőm esküvőjén! :-) Mit vegyek fel? Mit illik felvenni? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés

Én egy szép, elegáns kosztümre gondoltam. Voltam egy esküvőn ott a tanú estélyiben volt, hát röhejes volt, épp csak a színe különbözött a menyasszonyétól...


Szóval nekem volt gyerekszobám, így eszembe sem jutna túlöltözni a menyasszonyt.


Szerintetek a kosztüm jó? Vagy egyberuha boleróval, vagy blézerrel?


2010. aug. 3. 21:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ÉN egy ilyesmit vennék. Valami más színben, de szerintem feketében.

[link]

Sajnos nekem szinte egyenruha a kosztüm, utálom, sosem venném fel esküvőre,de máshova se munkahelyen kívül, annyira utálom.

2010. aug. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mehetsz kosztümben, de inkább egy szép, elegáns estélyi ruhát vennék (ami nem abroncsos). Egyberuha boleróvel tökéletes.
2010. aug. 3. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Tetszik az a ruha, de nem nyári esküvő lesz, ősz végi.
2010. aug. 3. 22:00
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kosztüm, vagy amit az első válaszoló ajánlott. Én inkább szolidabbat vennék fel, az esélyi már túlzás. :)
2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Estélyi ruhát semmiképpen.Egy elegáns kosztüm vagy egyberuha,ami nem túl dekoltált. Igazad van,nem illik a menyasszonyt túlöltözni.
2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egyberuha legyen.amit az első linkelt az tökjó:)
2010. aug. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon szép elegáns ruhám, akkor lehet, hogy ahhoz veszek valami jó bolerót és abba megyek, estélyit semmiképp nem akarok, mert délután lesz, csak szűk családi, utána egy késődélutáni ebéddel, tehát lagzi nem lesz.
2010. aug. 3. 22:01
 8/11 anonim ***** válasza:
62%
Fekete nem illik esküvőre, első!
2010. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

22:03-nak

Nem baj, hogy nem illik. Vagy legalábbis szerinted nem illik. Elég sok esküvőn voltam már, ahol több személy is hordott nagyon elegáns fekete ruhát, stb.. és senkinek sem jutott eszébe megkritizálni, hogy miért fekete. Egyébként meg annyira nincs már jelentősége, hogy illik nem illik. Tiszta fehéret nem, de egy fekete szoknya fehér ing esküvőn is megállja helyét

2010. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%
Már miért ne illene a fekete esküvőre? Fel kell dobni valami jó kis kiegészítőkkel és kész is..én nem vennék kosztümöt..inkább valami szép ruhát..
2010. aug. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!